Televizyon

Star TV dizisi Menajerimi Ara dizisi Emir karakteri kimdir?

Star TV kanalında yakın bir süre ilkin yayınlanmaya süregelen Menajerimi Ara dizisinde Emir karakteri izleyicilerin oldukça dikkatini çeken oyunculardan biri oldu. Oyuncunun başarıya ulaşmış performansı ve yakışıklılığı seyircilerde önem verilen bir tesir bıraktı.

Menajerimi Ara Emir Kimdir?

Menajerimi Ara dizisinin oyuncu ekibine katılan Emir karakteri kısa zamanda izleyicilerin ilgisini üstünde topladı. Gerek yakışıklılığı gerekse oyunculuğu ile sevilen oyuncunun adı Burak Tozkoparan olarak açıklandı. Genç oyuncu Burak Tozkoparan 1993 senesinde dünyaya geldi. Okan Üniversitesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık bölümünden mezun olan başarılı oyuncu yalnızca oyunculukla değil bununla beraber müzikle de içli dışlı.

Önceden kariyerinde değişik yapımlarda da oynayan Burak Tozkoparan ilk dizi deneyimini 2014 senesinde Paramparça dizisindeki Ozan karakteriyle elde etmiştir. Burada da gösterdiği performans ile göz doldurmuştur. Aşağıdaki bölümde Burak Tozkoparan’ın önceden oynadığı diziler sıralanmıştır.

2014 – Paramparça (Ozan)

2016 – Hesapta Aşk (Mert)

2017 – Kırgın Çiçekler (Komiser Ali)

2019 – Sesinde Aşk Var (Rüzgar)

2020 – Gençliğim Eyvah (Zola)

2020 –  Menajerimi Ara (Emir)

Burak Tozkoparan İnstagram Hesabı

Başarılı oyuncunun sosyal medya hesapları da merak edilenler içinde içeriyor. Merak edenler için Burak Tozkoparan’ın İnstagram kullanıcı adı @buraktozkoparan.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu