Televizyon

Star TV dizisi Menajerimi Ara yeni giren oyuncular kimlerdir?

Star TV dizisi Menajerimi Ara yeni giren oyuncular kimlerdir?

Erol Ozan Ayhan – Nejat

1981 doğumlu Erol Ozan Ayhan şu anda 39 yaşındadır. ” Menajerimi Ara” dizisinde Nejat olarak katılacak. Nimet Atasoy’un oyuncusudur ve Erol Ozan Ayhan Mimar Sinan Güzel Sanatlar Akademisi Drama Bölümü mezun olmuştur. Erol Ozan Ayhan ilk Jet Sosyete ve Vatanım Sensin dizilerinde rol almıştır.

İrem Derici

Meşhur sanatçı İrem Derici oyunculuğu oldukca seviyor. Önceden ilkin Bekar Bekir sinema filminde boy gösteren oyunculuk deneyimini tadan İrem Derici, artık oyunculuk becerilerini “Menajerimi Ara” dizisinde sergileyecek. İrem Derici’nin başarı göstermiş performansını birçok yapımcı beğendi.

Ali Bilgin

 

Ali Bilgin yönetmen olarak oldukça fazla dizi çekmiş ama bu meşhur yönetmen ilk kez “Menajerimi Ara” dizisinde oyuncu olarak yer almıştır. Yönetmen olarak Ali Bilgin Menajerimi Ara” da olacak yeni dizisi için bir oyuncu seçecek.

Nurhan Özenen

Vuslat ve Umutsuz Ev Kadınları şeklinde dizilerde rol alan Nurhan Özenen, Menajerimi Ara dizisinde konuk oyuncu olarak yer alacak. Nurhan Özenen ajansta tanınmış bir oyuncu olarak ekranlarda olacak

Çağatay Ulusoy

Kısa bir zaman önce birçok projeden çıkış açıklayan Çağatay Ulusoy, kameralardan kaçarken zayıflaması ile ilgili spekülasyonlara son vermek için karakterine hayat vermek için Menajerimi Ara’da konuk oyuncu olarak yer alacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu