Televizyon

Star TV dizisi Sefirin Kızı doktor karakteri kimdir?

Sefirin Kızı dizisi yeni karakterleri ve oyuncuları ile sevenleri tarafından araştırılmaya devam ediyor. Son dönemlerde oldukça fazla insan projede ki oyunculuğu ve güzelliği ile dikkatleri üstüne toplayan Sancar’ın doktorunu araştırmaya başladı.

Sefirin Kızı Sancar’ın doktoru kimdir?

Diziye yeni dahil olan Sancar’ın doktoru karakterine canlandıracak olan oyuncu Deniz Işın’dır. Projede Sancar’ın yaşamış olduğu sıkıntıları bilen ve Sancar ile yakından ilgilenen doktor bilgi edinilmeye devam ederken bununla beraber Deniz Işın kimdir sorusu da araştırılmaktadır.

Sefirin Kızı Deniz Işın kimdir?

Sefirin Kızı dizisinde yeni katılan ve hem oyunculuğu hem de güzelliği ile dikkat çeken Deniz Işın 1992 İzmir doğumludur. 1.69 santimetre uzunlukta olan Işın, 54 kilogram ve mavi gözlüdür. İkizler burcu olan güzel ve yetenekli oyuncu Ege Üniversitesi Kimya kısmı mezun olmuştur. Yüksek Lisansta açıklayan genç oyuncu eğitimini Araç-gereç Bilimi ve Mühendisliği üstüne yapmıştır.

Deniz Işın oynamış olduğu diziler

Instagram ve Scorp üstünden yapmış olduğu paylaşımlar ve videolar ile ünlenen Deniz Işın meşhur olmaya başladıktan sonrasında oldukça fazla değişik proje için teklif almıştır. İlk olarak Star TV kanalında gösterime giren İyi Günde Fena Günde dizisinde oynamış olan Işın, dizi final yaptıktan sonrasında Sefirin Kızı dizi oyuncuları arasına iştirak etmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu