Televizyon

Star TV dizisi Sefirin Kızı Finali Ne Zaman?

Sefirin Kızı Bitiyor Mu? Sefirin Kızı dizisinin 26 Ekim Pazartesi Star Tv’de gösterime giren 25. bölüm sonrası izleyenler Sefirin Kızı dizisi finali ne vakit? diye düşünmeye başladılar. Yönetmenliğini emre Kabakuşak’ın üstlendiği, başrollerini Engin Akyürek ve Neslihan Atagül’ün paylaşmış olduğu Sefirin Kızı dizisinin yapımcılığına NGM ve 03 Medya imza atıyor. Bu akşam gösterime giren son bölümde Sancar’ın uçurumdan düşmüş olduğu ve Kahraman’ı vurmuş olduğu görüntüler seyirciye Sefirin Kızı bitiyor mu? diye düşündürdü. Sefirin Kızı dizisi finali ne vakit? siz de merak ediyorsanız haberimizden detaylarını öğrenebilirisiniz.

Sefirin Kızı Bitiyor Mu? 

Yarıcının oğlu Sancar ve Sefirin kızı Nare’nin destansı aşkını konu alan dizinin son bölümlerinde hikayenin vaka örgüsü çözülmeye başladı. Gediz Sancar ile sadıçlığını bozarak Nare’ye olan aşkını duyuru etti. Sancar, Nare’den kızını almak için elinden geleni yapmış oldu fakat kızının ölümden dönmesi ile Nare ve kızının yurt dışına çıkmasına razı oldu. Sancar, kızının ölümüne sebep olacak vakada Akın ile ortaklaşa iş yapmış olduğu ve onu saklamış olduğu için Kahraman’ı vurdu. Son bölümde ise Akın ile uçurumdan düşmüş olduğu sahne Sefirin Kızı bitiyor mu? diye düşündürdü. Nare ve kızı yurtdışına gider, Sancar ise hapse girerse hikayenin devam etmesi mümkün görünmüyor.

Star TV dizisi Sefirin Kızı Finali Ne Zaman?

Ne Star Tv kanalından ne de dizinin yapımcıları olan NGM ve 03 Medya’dan dizinin final yapacağı ile ilgili resmi bir bilgi gelmedi. Dizilerin final kararları reyting neticeleri ile doğru orantılı olduğundan ve Sefirin Kızı dizinin reyting sıralamasında ilk sıraları görmemesi Çukur, Uyanış Büyük Selçuklu ve Masterchef Türkiye şeklinde yapımlarının arkasında kalması dizinin final sonucu almasına ya da gün değişikliğine gitmesine sebep olabilir. Hikayede ise iyice sona geliniyor şeklinde görünen Sefirin Kızı dizisi ile ilgili final duyurusu yapıldığında burada sizlerle paylaşıyor olacağız.

Sefirin Kızı Son Bir Ayın Reyting Sıralaması

28 Eylül Total Grup Reyting Sonucu

1 –  UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU
2 – ÇUKUR
3 – MASTERCHEF TÜRKİYE
4 – YASAK ELMA
5 – SELÇUK TEPELİ İLE FOX ANA HABER
6-  SEFİRİN KIZI

5 Ekim Total Grup Reyting Sonucu

1 –  UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU
2 – ÇUKUR
3 – MASTERCHEF TÜRKİYE
4-  SEFİRİN KIZI

12 Ekim Total Grup Reyting Sonucu

1 – UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU
2 – ÇUKUR
3 – MASTERCHEF TÜRKİYE
4 – SEFİRİN KIZI

19 Ekim Total Grup Reyting Sonucu

1 – UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU
2 – ÇUKUR
3 – SEFİRİN KIZI
4 – MASTERCHEF TÜRKİYE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu