Televizyon

Star TV dizisi Sefirin Kızı Sancar karakteri ölecek mi?

Star TV kanalının oldukça beğenilen dizilerinden önde gelen Sefirin Kızı dizisinde yeni haberler gelmeye devam ediyor. Başrollerinde Neslihan Atagül ile Engin Akyürek’in oynadığı Sefirin Kızı dizisinin gösterime giren son bölümünde seyircileri şaşırtan görüntüler yer aldı.

Star TV dizisi Sefirin Kızı Sancar karakteri ölecek mi?

Sefirin Kızı dizisinin son bölümünde, seneler ilkin kendisine inanmadığı için kendini uçurumdan aşağı atan Nare şimdi ise Sancar’ın kendini aynı uçurumdan atışına tanıklık etti. Akınla birlikte uçurumdan atlayan Sancar’ın ölüp ölmeyeceği sevenler tarafınca en fazlaca açıklama bekleyen konulardan biri olarak belirdi.

Engin Akyürek diziden ayrıldı mı ?

Meydana getirilen tahminlere gore Sancar Efe’nin ölmesi ve Engin Akyürek’in diziden ayrılması şeklinde bir durum söz konusu değil. Sevilen dizinin reytinglerinin oldukça iyi bir durumda devam ediyor olması dizinin ne oyuncu kadrosunda ne de konusunda herhangi bir değişim yapılmayacağının göstergesi olarak kabul ediliyor. Öteki taraftan o denli yüksek uçurumdan atlayan birinin hayatta kalması da çok zor görünüyor. Buna bağlı olarak dizinin bir sonraki bölümünde Sancar’ın çok büyük yaralar alarak dirimsel tehlikesinin olacağı tahmin ediliyor.

Normal olarak Sancar Efe’nin Nare’ye olan sevgisini bu şekilde göstermesi peşinden Nare’nin sıkıntılı geçecek günleri olduğu kati. Sancar’ın sağlığına ulaşması peşinden ise çifti artık güzel günlerin beklediği düşünülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu