Televizyon

Star TV dizisi Seni Çok Bekledim oyuncuları kimlerdir?

Star TV kanalında yayınlanmasına hazırlanılan Seni Çok Bekledim dizisiyle ilgili bilgiler başladı. Projede oynayan karakterler ve hangi dizi oyuncularının canlandırdıkları açıklama bekleyen mevzular içinde yer aldı.

Seni Çok Bekledim Dizisi Ayliz Karakteri

Seni Çok Bekledim dizisinde Ayliz karakteri Kadir’in hayatına asla beklenmedik aniden girmiştir ve büyük bir aşkın partneri olmuştur. Birçok mucize yaşayacak olan Ayliz dizi süresince Kadir ile rüya benzer biçimde bir beraberlik yaşayacaktır.

Seni Çok Bekledim Ayliz Kimdir?

Seni Çok Bekledim dizisinde Ayliz karakterini canlandıran oyuncunun adı İrem Helvacıoğlu’dur. İrem Helvacıoğlu 1990 senesinde dünyaya gelmiştir. Almanya doğumlu olan güzel ve yetenekli oyuncu önceden Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes karakterine hayat vermiştir. Burada gösterdiği başarıya ulaşmış performans sonrasında milyonlar tarafınca tanınmıştır.

Oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde alan başarıya ulaşmış oyuncu önceden birçok değişik yapım içinde yer almıştır. Aşağıdaki bölümde kendisinin önceden oynadığı yapımlar sıralanmıştır.

2020 – Seni Çok Bekledim (Ayliz)

2018 – Sen Anlat Karadeniz (Nefes Sıkıntılı)

2017 – Babası (Aslı)

2016 – No: 309 (Pelinsu)

2015 – Güneşin Kızları (Tuğçe)

2013 – Kurtlar Vadisi Pusu  (Esra Türkmen)

2012 – Muhteşem Yüzyıl (Clara- Nurbahar Hatun)

2010 – Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu