Star TV dizisi Sol Yanım oyuncuları kimlerdir?

Yeni süre ile beraber Star TV kanalında başlamış olacak olan Sol Yanım dizisinin seyircilerle buluşmasına oldukça az zaman kaldı. Oyuncu ekibi açıklanan dizi, bir BKM yapımı olarak ekranlardaki yerini alacak. Serdar Gözelekli’nin yönetmenliğini üstleneceği dizinin senaristliğini Melis Civelek kaleme aldı.

Geçmişte yaşanmış olan aşkların günümüze tesirini anlatacak olan projede yer alacak dizi oyuncularının fotoğrafları paylaşıldı. Dizi Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin şeklinde birbirinden meşhur adlar sevenleri karşısına çıkacak.

Star TV dizisi Sol Yanım oyuncuları kimlerdir?

Projede zenginliğin en üst seviyesini yaşayan anne ve kızın eski hayatlarından yapıt kalmamasıyla beraber minik bir mahallede yaşamalarını anlatacak. Projede bulunan anne ve kızın, Kutlusoy ailesi ile geçmişlerinin bağlı olması kız Serra ve Kutlusoy ailesinin oğlu Selim’in bir araya gelmesi ile sır perdesi aralanacak.

Projede her yeni bölümde geçmiş ile ilgili yeni sırlar yeni cevaplar ortaya çıkacak. Sol Yanım dizisi gizemi ve içinde bulundurduğu aşk hikayesi ile izleyicilerin beğenisini almaya çalışacak.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.