Televizyon

Star TV İbo Show programı ne zaman başlayacak?

İbrahim Tatlıses’in reyting rekorları kırdığı müzik programı İbo Show 19 Kasım 1993 tarihinde gösterim hayatına aşlamış ve yaşanmış olan durumlar dolayısı ile 14  Mart 2011’de final yaparak son bulmuştu. Sıhhat durumunda devamlı düzelme yaşayan Tatlıses’in ise düşsel programında yine müzikle uğraşmak. Başından olduğu kurşun darbesi sonrasında 6 yıl süresince konuşamayan ama beyin fonksiyonlarının günden güne iyileşerek düzelme gösteren Tatlıses tekrardan ekranlara dönebilmek için büyük çaba gösteriyor.

İbo Show ne zaman başlayacak?

9 senelik bir ara sonrasında 2020 senesinde yine ekranlara gelmesi planlanan müzik programının yapımcılığını Global Yapımcılık üstlenecek. Star TV kanalında başlamış olacak. Ekim ayında çekimlerine başlanması planlanan programın gene Ekim ayında başlaması amaçlanıyor.

Eski zamanlarda olduğu benzer biçimde gününün gene Pazar akşamı olması planlanan programın haftalık olarak ekranlara gelmesi planlanıyor.

Talihsiz olayın yaşandığı o gece, İbo Show’un konukları olan Kutsi ve Deniz Seki, seneler sonrasında tekrardan “nerde kalmıştık?” diyerek ilk bölümün açılışını yapıacaklar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu