Star TV Sol Yanım dizisi oyuncuları ve karakterler kimdir?

Star TV Sol Yanım dizisi oyuncuları ve karakterler kimdir? Yeni sezon ile beraber Star Televizyonunda başlamış olacak olan Sol Yanım dizisinin seyirci ile buluşmasına az vakit kaldı. Oyuncu ekibi açıklanan dizi, bir BKM yapımı olarak ekranlardaki yerini alacak. Serdar Gözelekli’nin yönetmenliğini üstleneceği dizinin senaristliğini Melis Civelek kaleme aldı.

Geçmişte yaşanmış olan aşkların günümüze tesirini anlatacak olan dizide yer alacak oyuncuların fotoğrafları paylaşıldı. Dizi Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin benzer biçimde birbirinden meşhur isimler seyirci karşısına çıkacak.

 

Dizide zenginliğin en üst seviyesini yaşayan anne ve kızın eski hayatlarından eser kalmamasıyla beraber minik bir mahallede yaşamalarını anlatacak. Dizide bulunan anne ve kızın, Kutlusoy ailesi ile geçmişlerinin bağlı olması kız Serra ve Kutlusoy ailesinin oğlu Selim’in bir araya gelmesi ile sır perdesi aralanacak.

Dizide her yeni bölümde geçmiş ile ilgili yeni sırlar yeni cevaplar ortaya çıkacak. Sol Yanım dizisi gizemi ve içinde bulundurduğu aşk hikayesi ile izleyicilerin beğenisini almaya çalışacak.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.