Star TV Yeni Bir Ev programı sunucusu Evrim Akın kimdir?

Yeni Bir Ev sunucusu Evrim Akın kimdir? Evrim Akın biyografisi ve rol aldığı yapımlar

Star TV kanalının yeni yarışma programı Yeni Bir Ev 19 Ekim’de ilk bölümüyle sevenleri karşısına çıkacak. Yeni programın sunucusu ve yarışmacıları merak ediliyor. Hafta içi her gün saat 16:30’da yayınlanacak olan gündüz kuşağı programını Evrim Akın sunacak.

Star TV Yeni Bir Ev programı sunucusu Evrim Akın kimdir?

Yarışmanın çok garip bir konsepti bulunuyor. Yarışmada 5 kişiye 100 bin lira bütçe verilecek ve bu bütçe ile kendi zevklerine gore evler dekore edilecek. Yarışmacılar bu bütçeyle bir tek mobilya ve ev eşyası almayacak bununla birlikte evde çalışacak ustalara da bütçe ayırırken, ustaları da kendi isteklerine gore yönlendirerek istedikleri yapıyı yapmaya çalışacak. Haftanın birincisi büyük final yarışmaya hak kazanacak.

Yeni Bir Ev sunucusu Evrim Akın kimdir?

Yarışmanın sunucusu Evrim Akın önceden Çocuktan Al Haberi programının da sunuculuğunu üstlenmişti. 1979 senesinde Ankara’da gözlerini açan Akın, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Sektöre oyuncu olarak süregelen Akın Alemin Kralı dizisiyle adını duyurmuştu. Güzel ve yetenekli oyuncu ilerleyen yıllarda sunuculuk kariyerine hız verdi ve şimdide Yeni Bir Ev adlı yarışmanın sunuculuğunu meydana getirecek.

Yeni Bir EV ilk hafta yarışmacıları

Yarışmanın ilk haftasında yer alacak yarışmacılar daha açıklanmadı.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir