Televizyon

Start TV dizisi Sefirin Kızı Sancar karakteri Ayrıldı mı ? Ölecek mi ?

Yönetmenliğini Emre Kabakuşak’ın yapmış olduğu ve yapımcılığına NGM ve 03 Medya’nın ortak imza attığı Sefirin Kızı dizisinin senaristliğini ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem yazmaktadır. Yayınlandığı ilk günden itibaren Sefirin Kızı Nare ile yarıcının oğlu Sancar’ın çocukluktan beri süre destansı aşkını konu alan Sefirin Kızı dizisi bu akşam 25. kısmı ile Star Tv ekranındadır. Bu akşam gösterime giren son bölümde Sancar’ı Akın’ı uçurumdan atarken beraber düşmüş olduğu sahne izleyenleri heyecanlandırdı. Hepimiz Sefirin Kızı Sancar ölecek mi? diye düşündük. Engin Akyürek diziden ayrıldı mı? haberimizin devamında beraber detaylarını inceleyelim.

Start TV dizisi Sefirin Kızı Sancar karakteri Ayrıldı mı ? Ölecek mi ?

Başrollerini Engin Akyürek ve Neslihan Atagül’ün paylaşmış olduğu Sefirin Kızı Sancar ölür ise dizi biter. Bu yüzden Sefirin Kızı Sancar ölmeyecek. Ama senaryo nasıl devam edecek Sancar hapse girecek mi? Ilk olarak Sancar’a neler oldu hatırlayalım. Sancar 24. bölümde kızının ölümden dönmesi ile artık Nare ve kızının yurt dışına gitmelerine razı gelmişti. Kızına bu kötülüğü yapanın kim bulunduğunu ararken Akın’ın yerini Gediz’in yardımı ile buldu ve yılların öcünü almak için Akın’ı Nare’nin kendini attığı uçuruma çıkardı. 26 Ekim Pazartesi gösterime giren 25. bölümde ise onu atacakken Nare gelip durdurmaya çalıştı fakat Akın Nare’yi rehin alınca Sancar Akın’ı atarken kendisini de tehlikeye attı. Akın’la iş birliği açıklayan Kahraman’ı da vuran Sancar’a  2 Kasım Pazartesi yayınlanacak 26. bölümde neler olacağı merak konusu.

blank

Engin Akyürek Diziden Ayrıldı Mı? 

Engin Akyürek diziden ayrılmadı. Canlandırdığı Sancar karakteri baş karakter olması ve hikayenin onun üstünde kurulu olması Engin Akyürek’in diziden ayrılmayacağının garantisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu