Televizyon

Survivor 2021 ne zaman başlayacak?

Survivor 2021 Ne Zaman Başlıyor? Yeni Sezonda Yarışacak Yarışmacılar Kimler?

Survivor 2021 ekibini ve yarışmanın ne süre başlayacağını diğer kişiler merak ediyor. Yeni yıla girerken, bulunduğumuz şartlar içinde diğer kişiler tv ve intenet alemine çok alıştı. Yarışmalar, programlar insanların ilgisini çekiyor. Ve vizyonun beğenilen yarışması Survivor için de geri sayım başlamış oldu. Yarışmanın başlamış olacağı süre yaklaştıkça diğer kişiler yarışmacı ekibinu da merak etmeye başladılar. Hikmet Tuğsuz, Turabi ve Uğur Pektaş şeklinde adların kadroda yer alacağı iddiaları dolanırken Acun Ilıcalı yarışacak ilk adı sosyal medya hesabından duyurdu. Ocak ayında başlamış olacağı tahmin edilen yarışmanın kadrosunda yer alacak öteki isimler ve Acun Ilıcalı’nın açıklamış olduğu o isim kim? İşte ayrıntılar…

Geçen sezonun yankıları hala devam ederken yeni sezonu için kollar sıvandı. Son sezonunda ünlüler- gönüllüler şeklinde ekranda olan Survivor’un yeni sezonda yarışacak ilk yarışmacısı Acun Ilıcalı tarafınca açıklandı. Meşhur oyuncu Cemal Hünal2ın Survivor yarışmacısı olacağı duyuruldu. Öbür taraftan geçtiğimiz günlerde MasterChef Türkiye 2020 yarışmasında yarışan Celal Sarıgül’ün de yarışmacı kadrosunda olacağı gündemdeydi. Yeni dönem hakkında merak edilenleri derledik..

Survivor Yeni Sezon Yarışmacıları Kimler Olacak?

TV8 kanalının beğenilen yarışması  Survivor’un yeni sezonu hakkında bilgiler yer almaya devam ediyor. Yavaş yavaş netlik kazanan yarışmanın oyuncu ekibinin ilk adı belli oldu. Acun Ilıcalı’nın resmi Instagram hesabından paylaşmış olduğu bilgiyle, Survivor’a gidecek olan isim Cemal Hünal olarak açıklandı. Ilıcalı, hesabından “Tenha adam, tenha ada” notuyla Hünal’ın yarışacağını duyurdu. Bununla beraber MasterChef yarışması ile ismin duyuran Celal Sarıgül’ün de kadroda yer alacağı bildirilmişti. Acun Ilıcalı tarafınca hemen hemen netleştiği konusunda bir açıklama gelmediği için bu haber halen iddia niteliği taşımakta. Posta Gazetesi’nden Gizem Yetil’in haberine nazaran, iki sefer Survivor şampiyonu olan Turabi Çamkıran adlı yarışmacının da Survivor 2021 kadrosunda olacağı söylentisi dolaşıyor. Ama bu haber de hemen hemen net durumda değil. Turabi, şu aralar İstanbul’da dinleniyor.

Gene kati yarışacak gözüyle bakılan bir öteki yarışmacı Hikmet Tuğsuz, öncesinden Survivor’da yarışmış, sakatlanmıştı. Tuğsuz, iki kere ameliyat olmuş ve tedavisinde fazlaca azca bir kısım kalmıştır. Survivor’da yaşamış olduğu sakatlık sonrasında iki kez ameliyat olan Hikmet Tuğsuz’a kati olarak “seni götüreceğiz” denmemiş ama “antrenman yapmayı bırakma” denmiş. Tuğsuz, “Eğer ki bana bu talih tekrardan verilirse virgülü koyduk, noktayı koymaya da gideriz.” dedi.

Konuşulan öteki bir isim olan Uğur Pektaş için bazı haber siteleri katılacak dedi. Ama meydana getirilen iddiaya nazaran, “şu an için öyleki bir durum yok” yanıtı geldi.

Survivor 2021 Başlama Zamanı!

Survivor dört gözle beklenen yeni sezonunun ne süre olacağı seyircileri sabırsızlandırıyor. Yeni sezonunun formatının iyi mi olacağı ve gösterime gireceği zaman ile ilgili hemen hemen net bir bilgi verilmedi. Ama önceki sezonların başlama tarihleri baz alınarak, yeni sezonun 16 Ocak ya da 23 Ocak tarihleri şeklinde başlamış olacağı düşünülüyor.

Mevzuyla ilgili net bir gelişme olduğu süre, bilgilere yer vereceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu