Televizyon

Tahsin, MasterChef’te şef önlüğü giyen ilk kişi oldu

MasterChef All Star, önemli şefler Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya’nın jüri üyeliğinde heyecan dolu bir finalle devam ediyor. Son zamanlarda Tahsin, Kıvanç, Esra, Sergen, Barbaros, Hasan ve Eren arasındaki rekabet dolu oyunlar sırasında Tahsin, unutulmaz bir başarı elde ederek ilk ünlü şef unvanını kazandı.

İlk etkinlikte yarışmacılar, haşhaşı kullanarak yaratıcı ve lezzetli yemekler yapmaya çalıştı. Şefler, her adımda ve tadım sonrasında yarışmacıları dikkatlice değerlendirdi. İlk oyunun finalinde Tahsin 19, Kıvanç 17.5, Esra 14.5, Sergen 18.5, Barbaros 20, Hasan 20.5 ve Eren 21 puan kazandı.

İkinci oyun turunda, özel konuk şef Yoshizumi Nagaya ile yarışmacılar egzotik Tai No Confit tabağı yapmaya çalıştı. Bu etkileyici turda, Esra 33, Kıvanç 38.5, Sergen 45, Tahsin 50, Barbaros 42.5, Hasan 45 ve Eren ise 47 puan topladı.

Toplanan puanlar sonucunda, tarihe adını altın harflerle yazdıran ilk ünlü şef Tahsin oldu. Tahsin, bu şaşırtıcı başarıyı kutlayarak “Çok mutluyum. Böyle başarılı anlarda hemen geçmiş geliyor. Galiba benden bir şeyler oluyor, diğer arkadaşlara da başarılar diliyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu