Teknoloji

Honkai Star Rail’deki Ruan Mei’nin karakter fragmanı yayınlandı

HoYoverse, Honkai Star Rail’in 1.6 güncellemesi için heyecan verici bir tanıtım videosu yayınladı. Bu güncelleme ile oyuna eklenen Ruan Mei, Kafka’dan bu yana oyuncular arasında büyük bir ilgi uyandıran bir karakter oldu. Son güncellemeleri takip etmediyseniz, bu yeni sürümle birlikte tüm oyuncular Dr. Ratio karakterini ücretsiz olarak kadrolarına ekleyebilecekler. Ayrıca, Herta Uzay İstasyonu’nun İzole Bölgesi adında tamamen yeni bir alanın yanı sıra, Critter Pick Scavenging etkinliği, Simüle Evren içindeki yeni bir etkinlik ve daha fazlası da oyuna dahil ediliyor. Honkai Star Rail 1.6 güncellemesinin ön yükleme işlemi dün başladı ve indirme boyutu yaklaşık 8.2GB.

Eğer yakın zamanda yayınlanan 2.0 güncellemesi hakkındaki haberleri kaçırdıysanız, bu konuda da bilgi sahibi olabilirsiniz. iPhone 15 Pro etkinliğinde sergilenen birçok görsel iyileştirmenin ne zaman yayınlanacağını merak ediyorum. Tahminimce bunlar 2.0 sürümü ile birlikte gelecek.

Honkai Star Rail’i henüz indirmediyseniz, iOS için App Store’dan, Android için Google Play’den ve PC için Epic Games Store üzerinden hem de oyunun standart PC versiyonundan indirebilirsiniz. Ayrıca, PS5 üzerinde de oyunu deneyimleyebilirsiniz. Mobil, PC ve PS5 platformlarında piyasaya sürüldüğünden beri Honkai Star Rail’i düzenli olarak oynayanlar arasında mısınız?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu