Teknoloji

Samsung Galaxy S24 Ultra yüksek çözünürlüklü görsellerle tanıtıldı

Bugünün erken saatlerinde, Samsung Galaxy S24 serisi akıllı telefonlarına ait sızdırılmış render görselleri, cihazın renk seçeneklerini ortaya çıkardı. Ayrıca, S24 Ultra modeline ait basın renderları da sızdırılarak, S24 serisinin en üst düzey modeline dair net bir görünüm sunuldu. Yeni sızdırılan renderlar, bu ayın başlarında ortaya çıkanlarla uyumlu.

Samsung Galaxy S24 Ultra’nın basın renderları, dört farklı renk seçeneğinde görülüyor. Bunlar Siyah, Sarı, Menekşe ve Gri renkler. Görseller, Siyah ve Sarı modellerle eşleştirilen Siyah ve Menekşe ile Gri modeller için Gri tonlarındaki S-Pen’i de gösteriyor. Renk varyasyonlarının tam adları, lansman etkinliğinde açıklanacak. Sarı ve Menekşe renk seçenekleri, daha önce de işaret edildiği gibi, hoş bir değişiklik sunuyor.

Samsung Galaxy S24 Ultra yüksek çözünürlüklü görsellerle ortaya çıktı

S-Pen yuvası, telefonun yuvasından biraz dışarı çıkıntı yapıyor. Ayrıca, S24 Ultra’nın yan çerçevesi biraz kavisli görünüyor. Tamamen düz olmadığı, S24 ve S24 Plus modellerinden farklı. Telefonun ön tarafında, akıllı telefonun tüm kenarlarında en dar çerçeveyi oluşturan azaltılmış çerçeveler bulunuyor. Galaxy S24 Ultra’nın titanyum bir çerçeve ile donatılacağı bildiriliyor.

Basın renderlarında belirtilen renklerin yanı sıra, Samsung’un Galaxy S24 Ultra’yı çevrimiçi özel renk seçenekleriyle de sunması bekleniyor. Galaxy S24 serisinin tüm özellikleri yakın zamanda sızdırıldı. Ayrıca, sızdırılan Galaxy Unpacked lansman etkinliği afişi de, yeni nesil Galaxy amiral gemilerinin 18 Ocak’ta tanıtılacağını öne sürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu