Televizyon

Tolga Çevik Exxen Tolgshow ne zaman başlayacak?

Meşhur güldürmen Tolga Çevik’in Kariyerinde önem verilen bir yere haiz olan TolgShow uzum zamandır yayında değildi.  Tolgshow programıyla ilgili oldukca güzel gelişmeler oluyor.

Acun Medya’nın patronu Acun Ilıcalı yeni yapımı Exxen’ yer verdiği yapımları kendi sosyal medyasından söyledi. Acun Ilıcalı,  Tolga çevikle el sıkıştırklarını ve Tolgshow’un Exxen’de olacağını duyurdu. Yeni yılda yayına başlatmayı düşündüğü Exxen isminde dijital platformuyla ilgili takipçilerini bilgilendiren Acun Ilıcalı,bir süre ilkin de Feyyaz Yiğit ile anlaşan Acun, yine bir komedyenle çalışacağını söylemiş oldu.Acun Ilıcalı yılbaşında yayına başlatmayı organize ettiği Exxen adlı dijital platformuyla ilgili takipçilerini bilgilendiriyor. Önceden Feyyaz Yiğit ile anlaşan Ilıcalı, gene bir komedyenle çalışacağını duyurdu.

“Tolgshow programına ara veren Tolga Çevik, Exxen ile geri dönüyor. Başarı göstermiş güldürmen Tolga Çevrik 1 Ocak’tan itibaren Exxen’de. Exxen’de buluşalım” dedi Acun Ilıcalı

Tolga Çevik Kimdir?

12 Mayısıs 1974 senenin da İstanbul ilimizde dünyaya gelmiştir. 1996 tarihin de Central Missouri State Üniversitesinin Tiyatro Anasanat Dalı Oyunculuk bölümünü tamamlamıştır ve tahsil görmüş olduğu esnada meşhur Amerikalı erkek oyuncu Robin Williams’ tan oyunculuk eğitimi almıştır. Vizontele sinema filminde boy gösteren oynadığı karakterle tanınmış ve Organize İşler beyazperde filmiyle de oyunculuk kariyerinde oldukca yol katetti. Avrupa Yakası isminde {komedi} dizisinde Sacit Kıral karakterini oynayan ve sonrasın da ise projeden çıkarak,kendisinin hazırladığı {Komedi} Dükkanı isminde tolkshow programını hazırlamıştır. 2014 senesinde ise Dostum Hoşgeldin adlı programla oyunculuk hayatına devam etmiştir. BKM(Beşiktaş Kültür Merkezi) üyesidir. bu sayede Yılmaz Erdoğanla bir oldukca projede irlikte oynamışlardır. TOLGSHOW isminde projede 2017-2018 tarihlerinde oynamış ve TOLGSHOW ile tuneler düzenlemiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu