Televizyon

TRT 1 Dizisi Acemi Anneler ne zaman final yapacak?

TRT 1 televizyonun yeni dizisi Acemi Anneler 19 Ekim Pazartesi günü yayın hayatına başlayan ilk bölümüyle seyirciyle buluştu. Yeni dizi ilk bölümüyle izleyicilerin beğenisini kazansa da reytinglerde istediğini bulamadı. Hafta içi her gün 15:45’te yayın hayatına başlayan dizi değişik konusu ve oyuncu ekibiyle çok iddialı bir giriş yapmıştı. Ama dizi reyting sıralamasında ilk 50’ye giremedi ve büyük hayal kırıklığı yaşadı.

Acemi Anneler ne zaman final yapacak?

Yeni dizinin düşük reyting alması final iddialarını gündeme getirdi. Ama dizinin Mayısıs 2021’e kadar kanalla sözleşmesi bulunuyor. Öbür taraftan dizinin reytinglerde ki düşüşü sürerse kanal yönetimi final sonucu alabilir. Ama yeni dizinin önceden yeni başlamış olması ve birazcık zamana ihtiyacı olduğu söyleniyor.

Acemi Anneler kaç bölüm yayınlanacak?

Günlük dizi olan Acemi Anneler toplam 150-160 bölüm sürecek. Öbür taraftan dizinin ikinci sezonda televizyonlarda olup olmayacağı reytinglerde göstereceği performansa bağlı olacak.

Aile içi ilişkileri ve dostluk bağları mevzularını işleyen projede dizi oyuncularının uyumu ve samimi konusu beğenilse de bu beğeninin reytinglere yansıması gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu