Televizyon

TRT 1 dizisi Acemi Anneler Nil karakteri gerçekte kimdir?

TRT 1 kanalında 19 Ekim’den itibaren hafta içi her gün yayınlanacak yeni bir takım başlıyor. ‘Acemi Anneler’ adlı dizinin ilk fragmanı gösterildi. Projede 4 annenin başından geçen durumlar anlatılacak. Hikayesi anlatılacak annelerden önde gelen Nil karakteri başarıya ulaşmış bir mimardır.

Projede 4 annenin başına katılan durumlar konu alınırken bu annelerden biri de Nil’dir. Başarı göstermiş bir mimar olan Nil, Ankara’da büyük bir şirkette iş yapmaktadır. Çalışkanlığıyla işinin en iyisi olan Nil’in başından geçen durumları üzüntüleri ve sevinçlerini projede izleyeceğiz.

Acemi Anneler Nil kimdir?

Projede Nil karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Merve Üçer’dir. 5 Şubat 1992 senesinde doğan oyuncu Ankaralıdır. Ankara Üniversitesi Felsefe bölümünden mezun olan Merve Üçer, adını 2013 senesinde katılmış olduğu Miss Turkey yarışması ile duyurmuştur. Yarışmanın peşinden birçok markanın modelliğini yapmıştır. Oyunculuk kariyerine ise bir beyazperde filmiyle adım atmıştır.

2013 senesinde İblisin Oğlu 13. Vahşet filmiyle oyunculuğa süregelen Üçer, 2014 senesinde Deli Dershane 3 sinema filminde boy gösteren, 2019 senesinde Beni Bırakma dizisinde rol almıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu