Televizyon

TRT 1 dizisi Gönül Dağı Cemile karakteri gerçekte kimdir?

17 Ekim 2020 tarihinde TRT 1 ekranlarına katılan ve hemen hemen ilk kısmı ile iyi bir izlenme oranı yakalayan Gönül Dağı dizisinin oyuncularını tanımaya devam ediyoruz.

TRT 1 dizisi Gönül Dağı Cemile karakteri gerçekte kimdir?

İlk bölümüyle sevenler, evlerinin birazcık uzağında yaşamakta olanların başına katılan durumları anlattığı benzer biçimde bir izlenime kapılmıştır. Bu {komedi} şöleninde karakterler ise birbirinden değişik özellikler barındırmaktadır. Bazıları oldukca sevimliyken bazıları ise oldukca sinirli karakterlerdir.

Gönül Dağı Oyuncularından Cemile

Cemile karakteri Veysel karakterinin karısıdır. Cemile, kıskançlığının yanında oldukca sinirli bir tarafı da bulunmakla birlikte Veysel’ i oldukca sevmektedir. Veysel’ in düşüncesi bigün hayallerindeki uçağı arkadaşları ile bir araya getireceğini ve bu tayyare yardımıyla varlıklı olacaklarıdır. Bu düşsel karısıyla paylaşan Veysel karısını da hem kendine hem arkadaşlarına inandırır. Kısaca Cemile kocası Veysel’ in varlıklı olup onu da bu bozkırdan götüreceğini hayal etmektedir.

Gönül Dağı Cemile Gerçek İsmi

Gönül Dağı Cemile karakteri ile ekranlara katılan oyuncunun gerçek adı Nazlı Pınar Kaya’ dır. Oyunculuk performansının yanında güzelliğiyle de dikkatleri üstüne çekmeyi başaran oyuncu 1992 senesinde dünyaya gözlerini açmıştır. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünden diplomasını alan Nazlı Pınar Kaya, Kalbimdeki Deniz adlı projede Figen karakterini canlandırarak sevenler tarafınca tanınmıştır. Kendisi 46 kilogram ağırlığında ve 1. 60 uzunluğundadır.

2014 senesinde Yetim Gönüller adlı dizi ile Yasemin rolünü canlandırarak ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır ve 2015 senesinde “Slm: Bahara Seyahat” adlı beyazperde sinema filminde boy gösteren oynamıştır.

Sonsuz Aşk adlı film ile kariyerine adım adım devam etmiş ve önceden sonrasında Fox TV ekranlarına katılan Kalbimdeki Deniz adlı projede Figen rolünü canlandırmıştır. Bu rolde sergilediği oyunculuk performansı ise izleyiciler tarafınca güzel geri dönüşler almıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu