Televizyon

TRT 1 dizisi Gönül Dağı yayına devam edecek mi?

TRT 1 dizisi Gönül Dağı yayına devam edecek mi?

TRT 1 kanalında yayın hayatına başlayan Gönül Dağı dizisi 17 Ekim Cumartesi günü ilk kısmı gerçekleşti. Gönül  Dağı dizisinin ilk bölümünde, toplam 3,39 puanla En İyi 100 dizi içinde 8. sırada yer aldı. Kuzey Yıldızı ve Zümrüdüanka şeklinde dizilerin peşinde kalmış olan Gönül Dağı dizisi Kim Milyoner Olmak İster, Çatı Katı Aşk ve İyi Günde Fena Günde şeklinde dizileri geçmeyi başarmış durumda. Gönül Dağı dizisi olması gerektiğine gore ilk bölümden olduğu 3.39 reyting ile oldukça güzel bir başlangıç ​​yapmış oldu.

Gönül Dağı Dizisi İzlenme Oranları

İlk bölümün arkasından 24 Ekim Cumartesi günü yayınlanacak olan “Gönül Dağı” dizisinin ikinci bölümünün reytingleri de merak konusu. Gönül Dağı dizisi güzel bir Anadolu öyküsünü ve benzeri olmayan bir aşk öyküsünü konu alıyor. Taner’in rolüne can veren veren Berk Atan oldukça başarıya ulaşmış olmuş ve projede Istek’te Taner’in çocukluk aşkını canlandıran Gülsüm Ali İlhan, kabiliyetini ve başarıya ulaşmış performansını seyirciye aktarmayı başardı. Gönül Dağı dizisi ilk bölümden başarıya ulaşmış bir grafik elde etti. Yeni bölümde Gönül Dağı dizisinde önceden fazla ilgi görmesini umuyoruz.

Gönül Dağı Dizisi Ailecek İzlenecek Bir Dizi

Gönül Dağı dizisi sıralamasının sebep önem verilen bulunduğunu değişik bir açıdan sizlere anlatmak isteriz. Son yıllarda aile olarak izlenebilen diziler çıkmaz sokak haline geldi. Hangi diziyi açarsak açalım, sertlik içerikli ya da erişkin içerikli birçok sahneye denk geliyor ve çocuklarımızla rahatça izleyemiyoruz. Bu yüzden Gönül Dağı dizisinin bu boşluğu dolduracak iyi bir aile izle dizisi olmasını diliyoruz. Bu süre TRT kanalında yayın hayatına başlayan Masum Apartmanları, seyircide de büyük başarılar elde ederek, yüksek reytinglerle haftanın en oldukça izlenen dizilerinden biri oldu.

Gönül Dağı Dizi 1. 2. 3. Bölüm Reyting Neticeleri

Dizilerin çoğunluğu ilk 3 bölümden sonrasında reytinglerini sabitlemeyi başarır. Cumartesi günleri Kuzey Yıldızı, Zümrüdüanka, Masterchef, Çatı Katı Aşk şeklinde diziler olsa da Gönül Dağı dizisi oldukça iyi izlenme oranı ve reytingi neticesinde Cumartesi gününe güzel bir başlangıç ​​yapmış oldu. TRT dizileri Gönül Dağı dizisi ile öteki hususi kanallara gore en titiz ve etik açıdan en oldukça seyredilebilen dizi olmaya devam ediyor. Gönül Dağı dizisinin yeni bölümlerinin reyting neticeleri açısından yüzleri güldürmesini umuyoruz. İşte 17 Ekim Cumartesi günü yayın hayatına başlayan Gönül Dağı dizisinin 1.bölümünün neticeleri:

Gönül Dağı Dizisi İlk Reyting Analizi

17 Ekim akşamı TRT 1 televizyonunda yayınlanmaya başlamış olan Gönül Dağı, total’de 3,39 reyting ile sekizinci srada kendisine yer buldu, AB’de 3,62 ve ABC1’de 3,90 puanla 4. olan Kalk Gidelim dizisi ise önceden fazla izlenme sayısı ile başladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu