Televizyon

TRT 1 dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri hangi gün?

Gönül Dağı dizisi Trt 1’in yeni gözdesi oldu. Trt 1 yönetimi üst üste üç dönem gösterime giren “Kalk Gidelim” dizisinden vazgeçerken, Cumartesi gecesi oldukça izlenen dizi olması beklenen Gönül Dağı dizisini de onlarca defa yineladı. Gönül Dağı’nın yeni dizisi Trt 1 ekranında seyircilerle buluşacak. Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan, Gönül Dağı dizisinin başrolleridir.

Gönül Dağı isminde TRT1’in yeni dizisi seyircilerle buluşacak. Berk Atan ve Gülsim Aliİlhan, Gönül Dağı dizisinin başrolleridir. Bu dizi oyuncularının haricinde dizinin oyuncu ekibini Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya Çiğdem Aygün oluşturmaktadır.

Gönül Dağı dizisinin yapımcılığını Ferhat Benzeri olmayan, Yönetmen koltuğundaysa Yahya Samancı’dır.  Anadolu insanının bozkırdaki öyküsünü özetleyen dizi, Anadolu evlatlarının hayalleri gerçeğe dönüşen, minik bir dünyada hatırlanası aşk öyküsünü konu alıyor.

Gönül Dağı Konusu ve Çekildiği Yer Neresi?

Gönül Dağı, üç kuzeninin hayallerini gerçekleştirme sürecinde tüm engellere karşın imkânsız hayatlar elde etmeye çalışan insanların öyküsünü konu alıyor. Trt 1’in Gönül dağı dizisi Anadolu güzellikleri içinde bir bozkır olan Eskişehir’in Sivrihisar bölgesinde çekildi.

Gönül Dağı Ne Zaman Başlayacak? Yayın Günü Ne Zaman?

Sevilen dizinin gösterim gününün 17 Ekim günü itibariyle başlayacaktır.

Gönül Dağı Tekrarı Ne Zaman Yayınlanacak?

Sevilen dizinin yine günü ve saati de netleşti. Cumartesi günleri saat 23:15 de yayında olacak. Ve her Cumartesi günü gösterim yaşamını sürdürecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu