Televizyon

TRT 1 dizisi İncir Ağacı final mi yaptı?

İncir Ağaca dizisi, koronavirüs pandemisinden dolayı ertelenmişti. Ama dizinin uzun bir süredir yayınlanmaması izleyicilerin kafasında sual işaretleri oluşturdu. TRT 1 kanalında seyirciyle buluşan İncir Ağacı dizisi bir süredir yayınlanmıyor. İncir Ağacı dizisinin sebep yayınlanmadığını merak eden yurttaşlarımız intenet üstünden bilgiler yapıyor. İncir Ağacı dizisinin bitip bitmediğini merak ediyor.

Aldığımız bilgilere nazaran İncir Ağacı dizisi artık devam etmeyecek. 14 Ekim 2019 tarihinde süregelen dizi, 3 Nisan 2020 tarihinde gösterim hayatına ara vermişti. 120 bölüm süresince televizyonlarda olan dizi oldukça uzun bir süredir yayınlanmıyor. Pandemi süreci sonlanmış olan olsa da dizi hala yayınlanmadı.

İncir Ağacı Finali

Sonsuzkare adlı yapım şirketi tarafınca meydana getirilen İncir Ağacı dizisi TRT 1 ekranlarından seyirciyle buluşuyordu. 1 sezonluk antak kalma maalesef pandemi sürecine denk geldi. Çok önemli bir finalle ekranlara veda etmek isteyen dizinin pandemiden dolayı erken final yapması seyircileri üzmüştü. Dizi 3 Nisan 2020 tarihinde erken final icra mecburiyetinde bırakıldı. Oysa dizinin seyircileri diziyi çok oldukça seviyordu. Ama her şeye karşın dizi beklenen reyting oranlarını yakalayamadı.

İncir Ağacı Dizisi Bitti mi?

İncir Ağacı dizisi ihtiyaç duyulan reyting oranlarına ulaşmadığı için bitti. Bu dizinin yerine yeni sezonda Türkan Hanımın Konağı dizisi yayınlanacak. Pandemi sürecinden dolayı İncir Ağacı dizisinde final yapılamadı. TRT 1 yönetimi de final çekimlerini yaptırmadı. Bu durum TRT 1 yönetimine yakıştırılamadı. Ek olarak dizinin finalini merak eden milyonlarca insana da ayıp etmiş oldular.

Yönetim bir nebze de olsa seyircileri rahatlatmak için yayınlanmayan bölümleri TRT 1 intenet sitesi ve YouTube kanalı üstünden toplu olarak yayınladı. Televizyonda yayınlanmayan 15 bölüm bu mecralardan gösterildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu