TRT 1 dizisi Masumlar Apartmanı Esra karakteri gerçekte kimdir?

Masumlar Apartmanı Esra karakterini kim canlandırıyor? Esra Ruşan kimdir?

TRT 1 dizisi Masumlar Apartmanı Esra karakteri gerçekte kimdir?

Oyuncularının merak konusu olduğu Masum Apartmanları dizisinden birçok karakter izleyicilerin ilgi odağı oldu. İlgi odağı olan öteki oyuncularla beraber ilginç karakterlerden kabul edilen Masum Apartmanları dizisindeki Esra karakteridir. Projede Esra İnci’nin en yakın arkadaşlarından biridir. İnci’ye sık sık Çağdaş’dan ayrılmasını, gitmesi icap ettiğini ve Çağdaş’ın kendisi için doğru insan olmadığını hatırlatır.

Masumlar Apartmanı Esra Kimdir?

TRT 1’de saat 20: 00’de seyirciyle buluşması beklenen dizinin teması ve oyuncuları şimdiden oldukça fazla kişinin merakını uyandırdı. İnci’yle projede en yakın dost olan Esra, sevenler tarafınca hayranlıkla takip edilmektedir. Şimdi Masum Apartmanı dizisinde Esra’ya canlandıracak olan Esra Ruşan’ı tanıyalım.

Esra Ruşan Kimdir?

Esra Ruşan, 1983 senesinde Kars’ta dünyaya geldi. Ailesi öğretmen. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu. 1.68 boyu ve 55 kilo ağırlığındadır. İstanbul Üniversitesi’ne okumak için ulaştığında derslik öğretmeniydi. İlk olarak Arka Sokaklar dizisinde Sedef karakteriyle oyunculuk deneyimini yaşadı.

Esra Ruşan’ın Rol Aldığı Diziler

2006 – Arka Sokaklar (Sedef)

2007 – Ayrılık (Ela)

2008 – Aşk Yakar (Bahar)

2012 – Ustura Kemal (Gülnaz)

2013 – Saklı Kalan

2015 – Tatlı Minik Yalancılar (Melis)

2017 – Vatanım Sensin (Emine)

2020 – Masumlar Apartmanı (Esra)

Esra Ruşan’ın Rol Aldığı Filmler

2007 – Kurtlar Vadisi Terör

2007 – Ayrılık (Ela)

2010 – Minik Günahlar (Şilan)

2009 – Ada: Zombilerin Düğünü (Gamze)

2016 – Dünyanın En Güzel Kokusu (Kübra)

2017 – Dünyanın En Güzel Kokusu 2 (Kübra)

Esra Ruşan Resmi Sosyal Medya Hesabı

Resmi Instagram sayfasını etkin olarak kullanan Esra Ruşan, sık sık takipçilerine fotoğraf paylaşıyor. Esra Ruşan’ın resmi Instagram sayfasında ortalama 1.623 gönderi ve 21.900’den fazla takip edeni var. Yeni projelerinin hızla gelişmesiyle beraber adı duyulmaya devam ediyor, takipçi sayısı da hızla artıyor. Instagram biyografisinde yazdığı “Gülümseyin, Geziyorum!” Kelimesi de dikkatini çekti. Esra Ruşan’ın resmi Instagram sayfası kullanıcı adı: @esrarusann

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir