Televizyon

TRT 1 dizisi Seksenler Rasim Öztekin ayrıldı mı ?

Seksenler Dizisi Fehmi Baba Neden Yok Diziden Ayrıldı?

Rasim Öztekin‘in oynamasını engelleyecek herhangi bir rahatsızlığı olmadı fakat Rasim Öztekin yaşamını riske atmadı, şundan dolayı doktor Rasim Öztekin’in kronik hastalığından muzdarip olması ve kovid’den muzdarip olursa vücudunun Bu hastalığın üstesinden gelmesinin mümkün olmayacağı için Seksenler dizi yapımcısı olan Birol Itimat’e diziden çıkmak istediğini söylemiş oldu. Rasim Öztekin aslına bakarsan ciddi bir kronik hastalıktan muzdarip, kilosundan dolayı hareket etmesi zor ve sahnede oldukça fazla zorlukla karşılaşıyor.

Rasim Öztekin’in Sağlık Problemi Nedir?

Rasim Öztekin 80’ler dizisinde Fehmi karakterini canlandırdı ve pandemi döneminde doktorların uyarısıyla sahneye çıkmama sonucu aldı. Bundan dolayı, Fehmi görevi 5 Ekim 2020’den itibaren yeni 80’lerde görünmeyecek. Aslen sıhhat problemi olmasaydı 80’li yılların yapımcısı ve senaristi Birol Itimat vaka yerine Rasim Öztekin’i getirdi ama Rasim Öztekin’in Covid 19’daki yüksek ölüm riski, Birol Itimat’i geri adım attı. 80’li yılların dizisinin yeni dönem senaristliği Rasim Öztekin’in ayrılmaya karar vermesinin peşinden durum önem verilen seviyede değişti.

Önceden kalp sıkıntısı sebebiyle doktoru Rasim Öztekin’in tiyatroya gitmesini yasaklamıştı. Artık yarışmaya katılmaktan men edildi. Rasim Öztekin sıhhat sorunları sebebiyle Seksenler dizisinden çekilmek durumunda kaldı.

Seksenler Fehmi Baba Diziye Geri Dönecek Mi?

80’ler dizisindeki Fehmi karakteri ölüm ya da ayrılık olarak yazılmıyor şundan dolayı corona virüsü başarısız olursa ya da bir aşı bulunursa Rasim Öztekin 80’ler dizisinde dönerek devam etmeyi umuyor. Fehmi’nin 80’ler dizisindeki dönüşü tamamen salgının sona ermesine bağlıdır. Bir aşı bulunursa, Fehmi derhal Seksenler dizisinde dönecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu