Televizyon

TRT 1 dizisi Tozkoparan yeni sezon oyuncular kimler?

TRT 1 kanalında gösterime giren ve büyük bir sevenleri kitlesi bulunan Tozkoparan dizisi ilk 3 sezonu geride bıraktı. Sevilen dizinin 4.sezonunda ekibe yeni adlar dahil olarak hikayeyi sürdürecek. Diziye yeni oyuncular katılırken, bazı dizi oyuncularının ise ekibe veda edeceği açıklandı.

Tozkoparan dizisinde yeni katılan oyuncular

Fırat Albayram

Savaşçı dizisinde Üsteğmen Serdar karakterini canlandıran oyuncu, Tozkoparan dizisinin ekibine dahil oldu. 11 Ocak 1985 senesinde doğan Fırat Albayram önceden Kaçak Gelinler dizisi ve Hababam Sınıfı Tekrardan yapımlarında yer almıştır.

Sera Tokdemir

11 Nisan 1981 senesinde Mersin’de doğan güzel ve yetenekli oyuncu Bilkent Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Kertenkele dizisindeki karakteriyle oldukca beğenilen Sera Tokdemir, son olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde rol almıştır.

Ideal Hilal Ziraatçi

Yeni sezonda Ideal Hilal Ziraatçi Tozkoparan dizisinde ekip kaptanı Duygu rolüne canlandıracak. Diziye duygu karakteri olarak katılan Ideal Hilal Ziraatçi ön plana çıkacak bir oyuncu olacak. Ideal Hilal Ziraatçi ilk kez Fox TV’de gösterime giren Adı Zehra’da Mine karakteri olarak oyunculuk deneyimini yaşadı.

Burak Satıbol

 

Burak Satıbol, 1979 senesinde Bursa’da hayata merhaba dedi. Burak Satıbol, Ankara Üniversitesi Tiyatro Kısmı Dil, Tarih ve Coğrafya Kısmı mezun olmuştur. 1993 senesinde tiyatroda oyunculuğa başladı. 2004 senesinde tv dizilerinde rol aldı ve uzun metrajlı filmlerde rol almaya devam etti. Burak Satıbol, keyifli kişiliğiyle katılmış olduğu her diziye hayat vermiştir. Elde Var Hayat, Halil İbrahim Sofrası, İşler Güçler, Bir Yusuf Masalı, Kardeş Oranı, Yapınak Kızı, Görevimiz {Komedi} ve Bu Sayılmaz dizilerinde yer aldı.

Burak Alkaş

Burak Alkaş, 1983 senesinde İzmir’de hayata merhaba dedi. 2007 senesinde Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Halen Ali Poyrazoğlu tiyatrosunda iş yapmaktadır. {Komedi} oyunculuğu tecrübesi olan Burak Alkaş, Tozkoparan’daki Fikri Parlak rolüyle de oldukca sevilecek. Fikri Parlak, projede keyifli ve garip bir kaşif olacak. Burak Alkaş’ın oynadığı diziler; Aden Mahallesi, Adanalı, Ezel, Kirli Yedili, Otel Divane ve Yeşil Deniz dizilerinde rol almıştır.

İrem Deniz Morkoç

İrem Deniz Morkoç, 2010 senesinde hayata merhaba dedi. İrem Deniz Morkoç 4 yaşından beri televizyonlarda. Genç yaşına karşın birçok reklam ve projede rol aldı. İrem Deniz Morkoç’un oynadığı reklam filmleri; Çokokrem, İstikbal, İş Bankası, Vitra, Anadolu Hayat, Ağaoğlu İnşaat, Benardo, Defakto, Dove, Migros ve Turkcell. İrem Deniz Morkoç’un oynadığı dizi; Yalan Dünya, Gönül Hırsızı, Çalıkuşu, Elif, Gönül İşleri, Karışık Kaset, Kertenkele, Kurt Seyit ve Şura, Minik Ağa, Paramparça ve Çınarın Gölgesinde.

Tozkoparan dizisinden ayrılan oyuncular

Burak Kut

Sevilen dizinin ilk 3 sezonunda Cihan Sağlam karakterine canlandıracak olan Burak Kut, yeni sezonda diziye veda edecek. Burak Kut’un kendi isteği ile diziden ayrılmış olduğu biliniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu