Televizyon

TRT 1 dizisi Türkan Hanımın Konağı Zehra karakteri gerçekte kim?

TRT1 kanalının yeni dizilerinden birisi olan ve oldukça fazla insan tarafınca gerek konusu gerekse oyuncu ekibi araştırılan dizilerden birisi olan Türkan Hanımın Konağı araştırılmaktadır. Sevilen dizinin oyuncu kadrosunda bulunan ve Zehra karakterine canlandıracak olan Almira Tuğgül Küçükoğlu merak edilmektedir.

Türkan Hanımın Konağı Zehra kimdir?

TRT 1 kanalının yeni dizilerinden birisi olan ve ilerleyen haftalardan ilk kısmı ile ekranlara gelmesi beklenen Türkan Hanımın Konağı dizisinin Zehra karakteri araştırılıyor. Meydana getirilen açıklamalara gore Zehra karakteri projede doktor olacak. Bena isminde bir ikizi olan Zehra doktor konakta ki kişilerin sıhhat sorunları ile ilgilenen kişidir. Tesettürlü, güzel ve sempatik bir karakterdir.

Almira Tuğgül Küçükoğlu kimdir?

 

2000 senesinde İzmir’de gözlerini açan genç ve güzel ve yetenekli oyuncu 7 yaşından beri Tekwondo ile uğraşmaktadır. Aikido ile de uğraşan genç oyuncu önceden sonrasında ustalaşmış oyuncu olmak yerine oyuncu olmaya karar vermiştir. İç mimarlık fakültesinde halen oyuna Küçükoğlu, Sahne Tozu tiyatrolarında eğitim aldıktan sonrasında oynamıştır. Ek olarak Tunay Gözden’den de birebir oyunculuk eğitimi almıştır.

Almira Tuğgül Küçükoğlu’nun oynamış aldığı yapımlar

2019 – Yemin (Yonca)
2020 – Türkan Hanımın Konağı (Zehra)

Almira Tuğgül Küçükoğlu sosyal medya hesapları

Sosyal medya hesaplarını etkin olarak kullanan Küçükoğlu’nun resmi sosyal medya hesabında 67 paylaşımı bulunmaktadır. 64,2 binden fazla takip edeni olan Küçükoğlu’nun takipçi sayısı günden güne artmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu