Televizyon

TRT 1 dizisi Uyanış Büyük Selçuklu 6. Bölüm Fragmanı Tanıtımı izle

TRT1 kanalının ilgi ile izlenen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu her Pazartesi seyircisini ekran başına kilitliyor. Sezona başarıya ulaşmış bir giriş açıklayan dizi, olduğu reyting puanları ile de dikkatleri üstünde topladı. Kuvvetli oyuncu ekibi ve efsanevi konusu ile TRT1’in en oldukca izlenen dizileri içinde yerini alan Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölümleri dört gözle planlanıyor. 2 Kasım 2020 Pazartesi Uyanış Büyük Selçuklu 6. bölüm fragmanı gösterildi mi? Melikşah, gizli saklı düşmanlarına iyi mi bir oyun oynayacak? Sencer, Rüstem ve Arslantaş’a ulaşabilecek mi? Dört gözle beklenen soruların cevabı haberimizde.

uyanış büyük selçuklu

TRT 1 dizisi Uyanış Büyük Selçuklu 6. Bölüm Fragmanı Tanıtımı izle

Vizyonun tarih ve kurgu türündeki en başarıya ulaşmış dizisi Uyanış Büyük Selçuklu 6. bölüm fragmanı daha yayınlanmadı. Yeni kısmı heyecanla beklenen dizi, bu akşam 5. kısmı ile TRT1 kanalında seyircisi ile buluşacak.

Son Dönemlerde Tarih dizilerine verdiği ehemmiyet ile tarih sever izleyiciyi toplamayı başaran TRT1, Uyanış Büyük Selçuklu dizisi ile reytinglerdeki başarısını artırdı.

Akli Film imzalı ses getiren dizinin yönetmenliğini Emre Konuk, senaristliğini ise Serdar Özalan gerçekleştiriyor. Buğra Gürsoy, Gürkan Uygun, Ekin Koç, İlker Kızmaz, Hatice Şendil, Mehmet Özgür, Ali Gözüşirin, Çiğdem Selışık Onat, Erdem Akakçe, Nik Xhelilaj, Leyla Lydia Tuğutlu, Cemal Toktaş, Sevda Erginci, Murat Garipoğlu, Osman Sonant şeklinde birbirinden kıymetli dizi oyuncularının oynadığı dizinin yeni kısmı dört gözle planlanıyor.

buğra gürsoy

Uyanış Büyük Selçuklu 4. Bölüm Özeti

TRT1 kanalının reytingleri alt üst eden dizisi Uyanış Büyük Selçuklu son bölümde; Rüstem ve Arslantaş’ı kurtarabilmek için tüm ipuçlarını değerlendiren Sencer, Rüstem ile Arslantaş’ın Şelemzar Emiri İlteber’in köşkünde tutunduğunu öğrenir ve onları kurtarmak için gizlice köşke girmeye çalışır. Fakat İlteber’in kızı Tuna, Sencer’i yakalar.

Yorgos, Sencer hakkında gerçeği öğrenir. Sencer’i öldürmek için çadırına girer fakat bulamaz. Düşmanın, çadırlarına kadar gelmesi obada güvenlik zafiyeti ile ilgili tartışmalara neden olur.

Andreas, casus olduklarından şüphelendiği iki kişinin peşine adamlarını yollar. Adamlarının öldürüldüğünü öğrenen Andreas, intikam için yollar arar.

Terken Hatun, av yolu üstünde kaza geçirir. Kazada yaralanan Terken Hatun, karnındaki bebeği için dualar eder.

hatice şendil

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu