Televizyon

TRT 1 Dizisi Uyanış Büyük Selçuklu Gevher Hatun karakteri kimdir?

Ecdadımızı özetleyen dizilere bir yenisi önceden ekleniyor. Uyanış Büyük Selçuklu dizisi fazlaca yakında televizyonlarda olacak. Yurttaşlarımız Uyanış Büyük Selçuklu dizisi Gevher Hatun’un kim bulunduğunu merak ediyor. Leyla Feray’ın kim olduğu belli oldu.

TRT 1 Dizisi Uyanış Büyük Selçuklu Gevher Hatun karakteri kimdir?

TRT 1 ekranları yeni bir tarih dizisinde hazırlık yapıyor. Uyanış Büyük Selçuklu dizisi 28 Eylül 2020 Pazartesi günü televizyonlarda olacak. Sevilen dizinin yönetmeni Emre Konuk olacak. Yapımcısı ise Akli Film olarak göze çarpıyor. Sevilen dizinin fazlaca fazla sevenleri kitlesine ulaşacağı tahmin edilirken uzun soluklu bir takım olması planlanıyor. Sevilen dizinin başrollerinde Buğra Gülsoy, Ekin Koç, Gürkan Uygun, Hatice Şendil, Leyla Lydia Tuğutlu, Sevda Erginci ve Mehmet Özgür benzer biçimde usta oyuncular yer almıştır. Sevilen dizinin oyuncu ekibi da tamamlanmaya başladı. Diziye son katılan ise Gevher Hatun’u oynayacak olan Leyla Feray oldu.

Uyanış Büyük Selçuklu Leyla Feray Kimdir?

1993 senesinde İstanbul’da gözlerini açan Leyla Feray, Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar Bölümünden mezun oldu. Kendisi Lal Dedeoğlu’nun biricik kız evladıdır. Kendisinin fazlaca fazla oyuncu çevresi bulunduğunu ve bundan dolayı sektöre giriş yaptığını söylemiş oldu. Önceden ilkin 2013 yılındaki Ben Onu Fazlaca Sevdim dizisinde oynamıştı.

Leyle Feray Oynadığı Diziler

2013 –  Ben Onu Çok Sevdim
2014 – Paşa Gönlüm (Türkan)
2015 – Ömrüm Sessiz Bir Çığlık (Nağme)

2016-2017 Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi  IV. Murad (Ayşe Sultan)

Leyla Feray’ın Sevgilisi Var mı?

İki senedir Serhat Teoman adlı insan ile beraber olan Leyla Feray yalnız değildir. İkili sevgili olduklarını sosyal medya hesabındaki yorumlaşmalardan duyurmuştur. Leyla Feray bununla beraber sosyal medyada da aktiftir. Başarı göstermiş oyuncunun Instagram hesabı @leylaferay olarak karşımıza çıkıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu