Televizyon

TRT 1 dizisi Uyanış Büyük Selçuklu reytingleri nasıl?

TRT 1 televizyonunda yeni süregelen Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi sezona iddialı bir giriş yapmış oldu. Büyük Selçuklu devletinin imparatorluk süreci ve siyasal gelişmelerinin yanı sıra I.Melikşah’ın serüvenini konu edinen dizi, kuvvetli oyuncu ekibiyle da adından söz ettiriyor. Projede Buğra Gülsoy I.Melikşah karakterine hayat verirken ona Hatice Şendil, Ekin Koç, Sevda Erginci, Leyla Lydia Tuğutlu, Mehmet Özgür, İlker Kızmaz, Cemal Toktaş, Osman Sonant ve Gürkan Uygun benzer biçimde adlar birlikte rol alıyor.

Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi sevenleri yorumları

Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi yeni sezona damga vurmaya hazırlanıyor. Ilk olarak dizinin oyuncu ekibi ile karakter-oyuncu eşleştirmeleri çok başarıya ulaşmış bulunmuş oldu. Dizi, seyircilere Büyük Selçuklu devletinin tarihini en doğru şekilde aktarmaya çalışırken, bununla beraber devlet içindeki hususi yaşamdan kesitleri de izlemekteyiz.

Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi Pazartesi akşamları ekrana geleceği için karşısında aynı gün gösterime giren başarıya ulaşmış birçok dizi bulunuyor. Sevilen dizinin ilk birkaç kısmı yayınlandıktan sonrasında sevenleri yorumları ve reyting neticeleri netleşecek.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu