TRT 1 İncir Ağacı Dizisi yayından kalktı mı ? neden yayınlanmıyor?

İncir Ağaca dizisi, koronavirüs salgınından dolayı ileri bir tarihe alınmıştı. Ama dizinin uzun bir süredir yayınlanmaması izleyicilerin kafasında ciddi sorular işaretleri oluşturdu. TRT 1 kanalında seyirciyle buluşan İncir Ağacı dizisi bir süredir yayınlanmıyor. İncir Ağacı dizisinin hangi sebeple yayınlanmadığını merak eden yurttaşlarımız internet üstünden bilgiler almaya çalışıyor.

Aldığımız bilgilere bakılırsa İncir Ağacı dizisi artık devam etmeyecek. 14 Ekim 2019 tarihinde başlamış olan dizi, 3 Nisan 2020 tarihinde gösterim hayatına ara vermişti. 120 bölüm süresince televizyonlarda olan dizi oldukça uzun bir süredir yayınlanmıyor. Pandemi süreci bitmiş olsa da dizi hala yayınlanmadı.

İncir Ağacı Finali

Sonsuzkare adlı yapım şirketi tarafından meydana getirilen İncir Ağacı dizisi TRT 1 ekranlarından seyirciyle buluşuyordu. 1 sezonluk anlaşma maalesef salgın sürecine denk geldi. Çok büyük bir finalle ekranlara veda etmek isteyen dizinin pandemiden dolayı erken final yapması seyircileri üzmüştü. Dizi 3 Nisan 2020 tarihinde erken final yapma mecburiyetinde bırakıldı. Oysa dizinin seyircileri diziyi çok oldukca seviyordu. Ama her şeye karşın dizi beklenen reyting oranlarını yakalayamadı.

İncir Ağacı Dizisi Bitti mi?

İncir Ağacı dizisi ihtiyaç duyulan reyting oranlarına ulaşmadığı için sonlanmış oldu. Bu dizinin yerine yeni sezonda Türkan Hanımın Konağı dizisi yayınlanacak. Pandemi sürecinden dolayı İncir Ağacı dizisinde final yapılamadı. TRT 1 yönetimi de final çekimlerini yaptırmadı. Bu durum TRT 1 yönetimine yakıştırılamadı. Ek olarak dizinin finalini merak eden milyonlarca insana da ayıp etmiş oldular.

Yönetim bir nebze de olsa seyircileri rahatlatmak için yayınlanmayan bölümleri TRT 1 intenet sitesi ve YouTube kanalı üstünden toplu olarak yayınladı. Televizyonda yayınlanmayan 15 bölüm bu mecralardan gösterildi.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir