Televizyon

TRT 1 Masumlar Apartmanı Dizisi Final Sahnesi Sosyal Medya’da çok konuşuldu

GundemLab.com – TRT 1 Masumlar Apartmanı Dizisi Final Sahnesi Sosyal Medya’da çok konuşuldu. TRT 1 kanalında milyonları ekran başına kilitleyen Masumlar Apartmanı dizisi 6. bölüm final sahnesiyle geceye damga vururken sosyal medya platformu Twiiter’da kısa sürede trend topic oldu. Masumlar Apartmanı 6. son bölümde gösterilen son sahnede Han, Safiye, Gülben ve Neriman’ın babası Hikmet alzheimer hastalığından dolayı İnci’yi karısı zannetmeye başladı. Masumlar Apartmanı Final Sahnesi Geceye Damga Vurdu.

Masumlar Apartmanı dizisinde Geceye Final Sahnesi Damga Vurdu

Oyuncuların başarıya ulaşmış performansı ve senaristliği ile yayına başladığı ilk bölümden itibaren dikkat çeken Masumlar Apartmanı dün akşam gösterilen 6. bölümde yaşanmış olan sürpriz gelişme seyirciyi heyecanlandırdı. Son devrin popüler yazarı Gülseren Budayıcıoğlu tarafınca yazılan kitabından uyarlanan ve üzerine basa basa gerçek bir öykü olduğu vurgulanan Masumlar Apartmanı 6. son bölüm reyting sonuçlarında 1. sırada yer alırken peş peşe yaşanmış olan vakalar seyirciyi şaşkına çevirdi.

blank

KENDİ YAŞADIKLARINI KARDEŞİNE DE YAŞATTI

Ege ve kardeşi Neriman’ı gören Safiye deliye döndü. Okul malzemeleri, ilaçları ve kitaplarıyla kız kardeşini küvete zorla sokan Safiye, Neriman’ı acımasızca yıkamaya başladı. Korkulu manzarayı gören Gülben, Safiye’ye benzer anlamış olur yaşatan anası aklına geldi. Gülben, kız kardeşi için Safiye’ye ilk kez karşı gelmiş olarak kardeşini küvetten çıkardı.

blank

HİKMET, İNCİ’Yİ EŞİ ZANNETTİ

Masumlar Apartmanı’nın dün akşam son bölümünün final sahnesinde her insanın ağzını açık bırakan bir vaka yaşandı. Alzheimer hastası Hikmet’i gören İnci, onunla beraber eve gitti. Hikmet, İnci’nin eşi bulunduğunu düşünmeye başladı. Han, Gülben ve Safiye, babasıyla beraber oturan ve ona sarılan İnci’yi evlerinde görünce şok oldu.

blank

TWITTER’DA EN ÇOK KONUŞULANLAR ARASINA GİRDİ

Başrollerinde Ezgi Mola, Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah ve Birkan Sokullu’nun yer almış olduğu dizi Twitter’da da gündem oldu. Trend listesine 3. basit giren dizinin final sahnesi için binlerce paylaşım yapılmış oldu.

blank blank blank blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu