Televizyon

TRT 1’de yayınlanan Kalk Gidelim Dizisi Nerde, Hangi Köyde Çekiliyor?

GundemLab.com – TRT 1 Kalk Gidelim Dizisi Nerde, Hangi Köyde Çekiliyor? Kalk Gidelim Hangi İl ve İlçede çekildi? Kalk gidelim dizi nerde çekilmiş? Kalk Gidelim nerde çekiliyor yol tarifi var mı? Haritada nerde 2020? Kalk Gidelim dizisi bir Staff Film yapımıdır. Dizinin yönetmenliğini Hatice Memiş, Özgür Pak ve Erhan Nurhan üçlüsü yapmaktadır. TRT 1 ekranlarında seyircilerle buluşan Kalk Gidelim dizisi oyuncu ekibi ve keyifli konularıyla ilgi çekmeye devam etmektedir. Kalk Gidelim deki Köy Neresi hangi ilde ilçede ve bu köye Nasıl Gitmeliyim?

Kalk Gidelim dizisinin nerde çekilmiş olduğu dört gözle araştırılırken haberimizin detaylarında konu ile ilgili bilgileri anlattık. Ege bölgesinde çekilen dizide, o bölgenin güzelliğini, doğallığını ve hem de iklimini seyircilerle buluşturan Kalk Gidelim dizisi havası ile izleyenleri etkiliyor. Köy ve kent yaşamı içinde geçen doğallığı özetleyen dizide, dizinin çekilmiş olduğu güzel manzaralı bölgeler mekanlar da sevenler tarafınca araştırılıyor.. Aile ve güldürü kategorilerinde yer edinen dizisi her Perşembe saat 20:00’da seyircileri ile buluşmaktadır.

Kalk Gidelim Hangi İl ve İlçede çekildi?

TRT 1 ekranlarında gösterilen Kalk gidelim dizisi Muğla’nın Saburhane ve Yeşil Yurt beldelerinde çekildi.

Kalk Gidelim dizisi nerde çekiliyor?

Kalk gidelim dizisi Ege bölgesinde çekilmektedir. Dizinin birçok sahnesi Muğla’da çekiliyor. Muğla’nın Saburhane ve Yeşilyurt mahallerinde çekimleri devam etmektedir. Dizide geçen bölümlerin bazılarında Muğla’nın çeşitli ilçelerine gidilmiştir. Ortaca Milas, Köyceğiz, Dalaman, Fethiye Bodrum ve Marmaris benzer biçimde gezim merkezleri ile alışılmadık güzelliklere sahip ilimizde bu sürem Kalk Gidelim ekibi hem güzelce vakit geçirip hem de diziyi çekmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu