Televizyon

TRT Masumlar Apartmanı Han Kimi Öldürdü?

Masumlar Apartmanı Han Kimi Öldürdü? İnci’nin Babasını Kim Öldürdü? Han İnci’nin babasını niçin Öldürdü? TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı Han, birini mi öldürdü? İnci’nin babasını kim öldürdü? İlgiyle izlenen Masumlar Apartmanı’nda her hafta heyecan verici gelişmeler yaşanıyor. Her duyguyu yaşatan dizinin her bölümünde ayrı heyecanlara şahit oluyoruz.

Geçen haftaki bölümde Han ile İnci ailelerinden gizli olarak evlenmişlerdi. İnci’ye küçük bir kutlama ile sürpriz yapan Han, arkadaşları ile küçük bir kutlama organize etmişti. Ailelerine açıklamak için giderlerken Han’ın ablası Safiye’yi İnci’nin dedesi ile tartışırken görürler ve evlendiklerini açıklayamazlar.

Zorlu bir evlilik yapan çiftin önünden engeller hiç azalmıyor. Her gün bir yeni sorunla karşılaşan çiftin, bu bölümde başına neler gelecek? Geçen bölümünde gizlice 1 günlük balayı yapan çift romantik bir gün geçirmişti. Fakat Han yavaş yavaş değişmeye başladı. Geçenki bölümünde Han’ın daha farklı, sinirli ve baskıcı yönleri ortaya çıktı.

Daha önce Han’ın çöp toplama hastalığını görmüştük fakat bu bölümlerde Han sinirlendiğinde İnci’nin babasının ve eski sevgilisinin boğazına yapışıp kendisini kaybetmişti. İnci, Han’ın bu yönünü görünce çok şaşırmıştı. Ayrıca İnci’nin radyoda çalışmaması için İnci’ye baskı yapıp onu üzmüştü. Peki fragmanda gördüğümüz İnci’nin babasını kim öldürüyor? Fragmanda İnci’nin babasının öldüğü ortaya çıkıyor ve yanında en son olan kişinin Han olduğu söyleniyor. Ayrıca Han’ın arabasının bagajında bir el görmemiz durumu daha da şüpheli hale getiriyor. Şüpheler, her geçen gün daha farklı, olumsuz yönleri orataya çıkan Han’da toplanıyor. Şuanda henüz kimin öldürdüğü belli değil, öğrendikten sonra yayınlayacağız, bizi takipte kalın…

Masumlar Apartmanı Han Kimi Öldürdü? İnci’nin Babasını Kim Öldürdü?

Han’la İnci kafede buluştuklarında İnci babasının ortada gözükmediğini ve erkek kardeşinin babasını aradığını söyleyince Han babandan nefret ediyordun dedi. İnci daha sonra kardeşiyle birlikte polis karakoluna gidip babasının kaç gündür gözükmediğini söyleyince Han’ın suratı değişti bozardı ve hemen karakoldaki detayları sormaya başladı ve İnci’nin babasını öldürenin Han olduğu ortaya çıktı. Kardeşi de babasının arkadaşını gördüğünü söyledi ve babasının arkadaşı en son Han’la görüldüğünü söyledi.

İşte Masumlar Apartmanı 6. Bölüm fragmanı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu