Televizyon

TRT1 dizisi Tövbeler Olsun hangi günler yayınlanıyor?

Son yıllarda dizi sektöründe adından sıkça söz ettiren TRT 1, yeni bir yapımla izleyicinin karşısına çıkacak. Yeni dönem için meydana getirilen Tövbeler Olsun dizisi TRT 1 kanalında olacak. Yurttaşlarımız yeni dizi Tövbeler Olsun’un ne vakit başlayacağını ve tekrarlarının ne vakit yayınlanacağını merak ediyor.

Tövbeler Olsun Ne Zaman Başlıyor?

TRT 1 ekranlarından yayınlanacak olan yeni dizi Tövbeler Olsun’nun gösterime gireceği zaman ve tekrarlarının ne vakit yayınlanacağı belli oldu. Bundan sonrasında her Pazar akşamı TRT 1 kanalında olacak olan yeni dizi Tövbeler Olsun, haftanın öteki günlerinde de yeniden bölümleri yayınlanacak. Tövbeler Olsun dizisinin akşam saatlerinde ekranlara gelmesi beklenmektedir.

Tövbeler Olsun dizisinin yönetmenliğini Serdar Akar meydana getirecek. Sevilen dizinin yapımcısı ise Milim Sanat olarak belirlendi. Sevilen dizinin başrollerinde {Güven Kıraç}, Erkan Can, Naz Çağla Irmak, Sercan Badur, İpek Tuzcuoğlu ve Çiçek Dilligil benzer biçimde birbirinden önem verilen oyuncular bulunuyor. Buna nazaran dizi Pazar günü saat 22:00’da, Pazartesi günü saat 20:00’da, Salı Günü 22:00’da, Çarşamba günü 22:35’te, Perşembe günü ise saat 23:15’te ekranlara gelecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu