Televizyon

TRT1’in Dizisi Masumlar Apartmanı oyuncusu İnci’nin aracı hangi marka

TRT1’in Dizisi Masumlar Apartmanı oyuncusu İnci’nin aracı hangi marka? TRT 1 ekranlarında gösterilen Masumlar Apartmanı dizisinin en mühim karakterlerinden önde gelen İnci’nin dizide binmiş olduğu araba izleyicilerin ilgisini çekmeyi başardı. Farah Zeynep Abdullah’ın Masumlar Apartmanı dizisinde kullandığı vasıta bilhassa küçük otomobilleri kullanan kişiler tarafınca araştırılmaya başlandı.

Çoğu zaman bayan sürücüler tarafınca tercih edilen ufak otomobiller içinde kimi vakit model seçimi yapılması oldukca zor olmaktadır. Dizide İnci’nin kullandığı aracın iç kısmı sahnelerde görülebildiğinden, araba satın alacakların dikkatini çekti.

Masumlar Apartmanı dizisinde Farah Zeynep Abdullah’ın kullandığı aracın modeli Nissan Micra olarak karşımıza çıkmaktadır. Japon üretimi olan Nissan Micra modeli bilhassa ufak vasıta isteyenler için birebirdir. Micra modeli devletimizde de oldukça çok sürücü tarafınca kullanılmaktadır. Aracın araç-gereç kalitesi de kullananlar tarafınca beğenilen özellikler içinde yer almıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu