Televizyon

Tuğba Özay, Şehir Hayatını Bırakıp Karavanda Yaşamaya Karar Verdi!

Günümüzde birçok insan, kalabalık şehir yaşantısının gürültüsünden ve stresinden kaçarak daha sakin ve doğal bir yaşama yöneliyor. Bu trende son yıllarda popüler isimler de katılmaya başladı. Manken Tuğba Özay da bu isimlerden biri oldu. Kendisi, şehir hayatının karmaşasından ve yarattığı yoğunluktan bıkarak, doğaya yönlendi.

Tuğba Özay, “İnsanlardan daha çok depremden korkuyorum.” ifadesini kullanarak yeni yaşam biçimini katıldığı 2. Sayfa programında anlattı. Karavana taşınan Özay, bu yeni ve minimal yaşam tarzıyla dikkat çekiyor.

Özay, “Karavanlarla her zaman ilgiliydim. Sahip olduğum yarış motosikletini satıp karavan aldım. Motosikletimi satarken zarar da ettim, tam 150 bin lira… Ancak bu kararı almak benim için önemliydi. Satılan karavanı ise değerinin çok altında aldım. Şu an karavanlar oldukça popüler.” dedi.

Bir takım deneyimler sonrası kendini bir ‘kamplumbağa’ gibi hissettiğini belirten Tuğba Özay, “Kamplumbağa gibi evim sırtımda geziyorum. Kafamdaki hayat bundan sonra o şekilde devam edecek.” dedi. Tuğba Özay ayrıca, karavanda duş almayı ve tuvaleti kullanmayı tercih etmediğini de belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu