Teknoloji

Türk Telekom 10 GB internet kampanyası şartları

Türk Telekom yeni paket ve kampanyalarıyla müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Ülkemizin en büyük GSM şirketlerinden olan Türk Telekom hattını taşıyan, yeni hat alan, efsaneleşmiş tariflere geçen ve bazı illerde yaşayan müşterilerine 10 GB’a kadar parasız intenet veriyor.

Türk Telekom 10 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Çanakkale ve Balıkesir’de yaşayan müşterilerine 10 GB intenet veriyor. Bu kişilerin 10 GB parasız intenet kullanabilmesi için tarifesini efsaneleşmiş paketlere geçirmesi gerekmektedir. Çanakkale ve Balıkesir’de yaşayan kişilerin hatlarına 1 ay kadar geçerli olacak şekilde 10 GB intenet bilinmektedir.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Türk Telekom’un Çanakkale ve Balıkesir’de yaşayan müşterilerine sunmuş olduğu 10 GB armağan intenet kampanyası 31 Aralık 2020 geçmişine kadar geçerli olacak. Ek olarak 10 GB parasız intenet kazanmak için Efsane 8, Efsane 12, Prime Efsane 20 ya da Selfy Efsane 10 GB tarifelerinden herhangi bir tanesine geçiş icra gerekmektedir. 10 GB intenet bir hat sahibine bir sefer olacak şekilde verilmektedir.

Kampanya başvuruları Türk Telekom alan kişi hizmetleri, mobil uygulama ya da Türk Telekom mağazaları üstünden yapılabilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu