Televizyon

Türk Telekom müşterilerine özel bedava internet kampanyası!

Türk Telekom’dan il Bazlı Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom, 2 ile özel hediye 10 GB etkinliği düzenleyerek dikkat çekti.

Yeni etkinlik açıklamasın da 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olacak olan Türk Telekom, Balıkesir ve Çanakkale illerimizde yaşayan müşterilerine 1 ay süreyle karşılıksız 10 GB bedava internet hediye edeceğini söyledi.

Bu fırsattan yararlanmak isteyen aboneler Türk Telekom’un efsanevi tarifeleri ile yeni hat almak ya da mevcut kullandıkları hatları telefon numarası ile aktarmak yeterli. Balıkesir ve Çanakkale illerimizde yaşayanlara özel fırsatlar kapsamında, illerindeki en yakın Türk Telekom bayisine giderek Efsane 8, Efsane 12, Prime Efsane 20 veya Selfy Efsane 10GB tarifesi satın alanlar bayi aracılığıyla aylık 10 GB bedava internete hak kazanacak.

 

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası İle Haftalık 30 Gb Bedava İnternet Kampanyası 

Son dönemde en çok takip edilen sosyal medya hesaplarından biri olan Türk Telekom, bedava internet kazanma fırsatları da yakından takip edilebilir.

Yeni ücretsiz internet kapsamında; her hafta 30 GB, 10 GB, 5 GB, 2 GB, 500 MB ve 250 MB ücretsiz intenet paketi dağıtılırken, günlük paket 5 GB, 2 GB, 500 MB, 250 MB ve 100 MB ücretsiz internet veriliyor.

Ücretsiz İnternet reklam kampanyalarından yararlanmak isteyen Türk Telekom müşterileri, Türk Telekom mobil uygulamasını cep telefonlarına indirip kurmaları yeterlidir. Sil Süpür oyununu uygulama üzerinden oynayarak ücretsiz görüşme, kısa mesaj, indirim kuponu ve ücretsiz internet erişimi gibi sürpriz hediyeler kazanma şansına sahip olacaksınız. Hediyeler haftalık olarak güncellendiği için başvuru formu sık sık kontrol edilmeli ve takip edilmelidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu