Televizyon

Türkiye Rapçisini Arıyor program başvuruları nereden yapılır?

Türkiye Rapçisini Arıyor Yarışma Programı Başvuru Katılım Formu

Türkiye Rapçisini Arıyor yarışma programını TV8 yayınlarken başvuruyu ise tv8basvuru.com sitesi üstünden yapabilmektesiniz.  Türkiye Rapçisini Arıyor yarışmasına müracaat formunda öncelik ad, soyad, doğum zamanı, İkamet ettiğiniz ülke, kent, semt, ev adresi benzer biçimde bilgilerinizi doldurmanız gerekmektedir. Türkiye Rapçisini Arıyor yarışma programında başka programlardan farkı ise mahlas kullanmanız gerekmekte. Mahlas şarkıcının kullandığı takma adı olacaktır.

Türkiye Rapçisini Arıyor Yarışması Katılım Şartları Başvuru Formu Soruları

Türkiye Rapçisini Arıyor yarışmasına katılmak için yanıt vermeniz ihtiyaç duyulan sorular vardır ev adresi, e-posta adresi, Feysbuk, Twitter Instagram adresi, TikTok, YouTube, adresleri ve cep telefonu numarası benzer biçimde. Rap şarkısı söylemekte olan bir çok insan web üstünden gösterim yapmaktadırlar bu sebepten dolayı sosyal medya televizyonunun adreslerini paylaşmaları istenmektedir.

Sonrasında müzikle ilgili sorulara geliyor. Topluluk önünde sahneye çıktınız, müzik eğitimi aldınız mı, ustalaşmış olarak müzikle ilgileniyor musunuz, önceden albüm çıkardınız mı ya da müzik sektöründe meşhur bir markayla çalıştınız mı, sebep hip-hop müziği, en sevdiğiniz Türkçe ve yabancı rap şarkısı, müzik dışındaki hobiniz. Yarışma programı müracaat formundan açıklama verdik. Soruları doğru cevaplamalı ve müracaat formunu eksiksiz doldurmalısınız.

Türkiye Rapçisini Arıyor Başvuru Formu için: tv8basvuru.com

TV8 resmi internet sayfası altında meydana getirilen müracaat ekranından resmi Türkiye Rapçisini Arıyor fotoğrafının alt kısmından müracaat yapacaksınız, video başvurusuna tıklayarak, müracaat formunuzun seçeneklerini doldurmanız gerekiyor. Detayları doğru girmeniz durumunda başvurunuz değerlendirilerek tarafınıza iade edilecektir. Pandemi dolayısıyla Karşı karşıya yarışma başvuruları almak yerine, web üstünden aldılar. Bu yüzden başvurunun değerlendirme süreci de değişik olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu