Televizyon

TV 8 Dizisi Kırmızı Oda 9. Bölüm Fragmanı Tanıtımı

Her Cuma akşamı TV8 kanalında seyircisi ile buluşan Kırmızı Oda dizisinin yeni bölümleri heyecanla umut ediliyor. Her bölümünde değişik can veren hikayelerine rastladığımız, gerçek yaşanmışlıkları bizlere aktaran dizi reyting rekorları kırmaya devam ediyor. 23 Ekim Cuma akşamı saat 20:00’da yayınlanacak olan, Dr.Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan Kırmızı Oda dizisinin 9.Bölüm fragmanı gösterildi mi? Hep beraber yeni fragmanı inceleyelim…

madalyonun içi camdaki kız

TV 8 Dizisi Kırmızı Oda 9. Bölüm Fragmanı Tanıtımı

Yetenekli ve başarı göstermiş oyuncu ekibinden oluşan, ihtiva ettiği gerçek can veren hikayelerinden esinlenerek yayın hayatına başlayan Kırmızı Oda dizisinin 9.bölüm fragmanı daha yayınlanmadı. 23 Ekim Cuma akşamı saat 20:00’da 8.kısmı ile ekranlara gelecek olan dizi, sevenleri tarafınca dört gözle umut ediliyor. Sevilen dizinin yeni bölüm fragmanında diziye katılacak olan yeni bir konuk oyuncu da mevcut. Kırmızı Oda’nın yeni bölümünde Celil Nalçakan televizyonlarda Acayip karakteri olarak yer alacak. Sevilen dizinin oyuncularından gelecek bir ekip sürprizler olacağı fragmana yansıdığı için, yeni bölüm tüm izleyiciler tarafınca dört gözle umut ediliyor. Önceden şimdiden dizinin 9.bölüm fragmanı bilgi edinilmeye başlandı. Fakat maalesef 9.bölüm tanıtımı daha seyircilere sunulmadı.

Başrollerinde Binnur Kaya, Tülin Itina, Burak Neşeli, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı ve Baran Can Eraslan yer alırken, dört gözle beklenen 8.bölüm ise 23 Ekim Cuma akşamı saat 20:00’da TV8 kanalında seyircisi ile buluşacak.

Sevilen dizinin 9.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yer bulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu