Televizyon

TV 8 dizisi Kırmızı Oda Alya diziden ayrıldı mı?

Alya Melisa Sözen Kırmızı Oda Dizisinde Neden Yok Ayrıldı Mı?

Kırmızı oda dizisinin oyuncusu Alya Melisa Sözen diziden ayrıldı mı? Tv8 kanalının tutulan dizisi Kırmızı Oda’ da Melisa Sözen ayrıldı mı, Alya’nın öyküsü sonlandı mı merak edilmektedir.

Alya Melisa Sözen Kırmızı Oda Dizisinde Neden Yok?

Kırmızı Oda ekrana geldiği günden itibaren terapi alan Alya karakterinin öyküsü herkesi etkiledi. Alya, maddi durumu iyi olan bir ailede büyüse de istenmeyen bir çocuktu. Babaannesi, kuzenleri, anası, babası ve çevresindeki kimse ona sevgi gösterip haiz çıkmadı. Bu sebeple de Alya’nın fazlaca çocukluk travması vardı. Alya çocuk yaşta annesinin intiharına şahitlik edip babaannesinin ise ölümüne tanıklık etmiştir.

Ruhu ciddi anlamda ziyan olan Alya, genç kız olduğu dönemlerde de annesini giysileri ve hareketleriyle yaşatmaya çabalayarak kendi hayatından vazgeçmişti. Anası benzer biçimde hareket eden ve kendi hayatından keyif almayan Alya’yı doktor hanım iyileştirmeyi başardı. Uzun terapiler sonunda Alya yaşamını yaşamak için kendine bir talih verdi.

Alya’nın Kırmızı Oda Dizisindeki Rolü Hikâyesi Bitti Mi?

Kırmızı Oda dizisindeki Doktor Hanım rolüyle malum Binnur Kaya, son terapide Alya’nın yaşamış olduğu evden ayrılması ve yeni bir yere taşınarak anılarını geride bırakması icap ettiğini söylemişti. Alya valizini biriktirerek fena anılarına ve evinin kapısına kilit vurarak oradan ayrıldı. Hukuk fakültesini birincilikle bitiren Alya, işine dönecek ve yaşamını dilediği benzer biçimde devam ettirecektir. Doktor Hanıma terapi için son kere katılan Alya, yeni görünüşüyle ilgi görmüş oldu.

Dizideki Alya’nın hikâyesi bu durumda mutlu sonla bitecektir. Alya bundan sonrasında yaşamını yaşayacak, güzel görünümlü ve bakımlı genç bir karı olacaktır. Son olarak terapisine de yeni imajıyla gelmiş olarak Doktor Hanım’ı Tuna’yı çok duygulandırmıştır. Alya’yı fanatik bakışlar ve gözyaşlarıyla yolcu ettiler.

Melisa Sözen Kırmızı Oda Dizisinden Ayrıldı Mı?

Kırmızı Oda dizisinde görevi bulunan Melisa Sözen’in canlandırdığı oyuncunun adı Alya’dır. Alya rolünün hikâyesinin bitmesi sebebiyle Melisa Sözen diziden ayrıldı. Melisa Sözen’in canlandırdığı karakter, hikâyenin sonunda mutlu oldu ve çekmiş olduğu acıları geride bırakarak yaşamını yaşayacak. Sonu mutlu olan Alya’nın öyküsü bu şekilde sonlandı. Alya karakterini canlandıran Melisa Sözen de dizideki oyunculuğuna veda etti.

Melisa Sözen (Alya) Kimdir?

Melisa Sözen, Kırmızı Oda dizisindeki görevi ile beğenileri topladı. Kabiliyetini sergileyen ve her insanın yüreğine dokunan Alya ile tekrardan adını akıllara kazıdı. Melisa Sözen, İstanbul’da 1985 senesinde dünyaya gelmiştir. Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. 2004 senesinde Çemberimde Gül Oya dizisindeki Feriha rolüyle çıkışını yapmıştır. Genel anlamda tiyatrolarda sahne alan Melisa Sözen Bir Bulut Olsam, Kış Uykusu, Mükemmel Yüzyıl, 5 Kardeş, Hayat şarkısı, Çember, 7 Yüz, Babamın Günahları dizi ve filmlerinde oyunculuk yapmış oldu.

Melisa Sözen’in Yeni Dizisi Ne Olacak?

Bu güne kadar birçok dizi ve filmimizde rol alan Melisa Sözen birçok tiyatro oyununda da sahne almaktadır. Melisa Sözen son olarak oynadığı Kırmızı Oda dizisinde başarı göstermiş bir oyunculuk sergiledi. Hayat verdiği Alya karakteri ile beğenileri topladı. Kırmızı Oda dizisindeki rolünün bitmesi üstüne Melisa Sözen’in sıradaki dizisinin nasıl sonuçlanacağı merak edilmektedir.

Alya Kırmızı Oda Dizisine Geri Gelecek Mi?

Alya karakteri projede fazlaca beğenilerek tutuldu. Alya karakterinin diziye geri döneceği merak konusudur. Önceden diziden ayrılan ve Meliha karakterini canlandıran Evrim Asya diziye tekrardan konuk olmuştu. Melisa Sözen de diziye yine gelebilir. İlerleyen bölümlerde buna şahit olacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu