Televizyon

TV 8 dizisi Kırmızı Oda Ayşe karakteri kimdir?

TV 8 dizisi Kırmızı Oda Ayşe karakteri kimdir?

TV8 televizyonunda yayınlanacak olan Kırmızı Oda dizisinde baş karakterler belli olmaya başladı. Karakterlerin biriside Doktor Ayşe olmaktadır. Sevilen dizinin oyuncu kadrosunda Binnur Kaya, Tülin Itina, Ecem Uzun, Halit Özgür Sarı benzer biçimde önem verilen erkek oyuncular oynayacaktır.

Meriç Aral Kimdir?

Güzel başarı göstermiş oyuncumuz Meriç Aral 1988 yılı İstanbul doğumludur. Anne babaları benzer biçimde kendisi de hukuk fakültesi mezun olmuştur.  Lakin meslek seçimini ileri ki zamanlar da oyunculuk yönünde seçim yapmıştır. Açıklama üniversitesi hukuk bölümünü bitirdikten sonrasında film asistanlığı yapmıştır. Ekranlara ilk olarak Sultan dizisiyle çıkış açıklayan oyuncumuz Medcezir dizisi ile tanınmaya başladı.

Meriç Aral’ın Yer Aldığı Dizi ve Filmler

2020 – Kırmızı Oda (Doktor Ayşe)

2020 – Biz Böyleyiz (Beril)

2019 – Söz (Eylem)

2018 – Yanımda Kal (Zeynep)

2017 – Cingöz Recai: Bir Efsanenin Dönüşü (Filiz)

2016 – Yüksek Sosyete (Ece)

2015 – Hesapta Aşk (Ezgi)

2014 – Unutursam Fısılda

2014 – Muska (Melis)

2013 – Medcezir (Hale)

2012 – Sultan (Diyar)

Meriç Aralın Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuzu geçen kış Serkan Keskin ile el ele objektiflere takılmıştı. Başarıya ulaşmış oyuncunun ilişkisinin hala devam ettiğini söyleyebiliriz. Kısa sürede güzel çiftimizin evlilik duyurusunu bekliyoruz.

Meriç Aral’ın Sosyal Medya Hesabı?

Başarıya ulaşmış oyuncu sosyal medya hesaplarını etkin durumda kullanmakta. Deneyimli oyuncumuzun instagram hesabında ortalama olarak 491 paylaşımı ve 1.3 milyon takipçi sayısı vardır. Takipçi sayısı günden güne artmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu