Televizyon

TV 8 dizisi Kırmızı Oda yeni oyuncular kimler

TV 8 dizisi Kırmızı Oda yeni oyuncular kimler

Emre Kınay

Emre Kınay üç hafta üst üste Kırmızı Oda dizisinde konuk oyuncu olacak. Son olarak “Sevgili Geçmiş” dizisinde ekran başına katılan adam oyuncumuz Emre Kınay, Kırmızı Oda dizisinde eşini aldatan bir adam rolünü üstlenen karşımıza çıkmakta.

Necdet

Necdet, Namık’ın Kırmızı Oda dizisindeki biyolojik oğlu, kendine yeten ve kendi halinde olan bir çocuktur. Ama babası Namık Koç kıskanç olduğundan Meliha da ondan fazlaca önceden genç olduğundan Namık oğlunu kıskanıyordu. Namık, karısı Meliha’yı oğluyla aldatmakla suçladı.

Namık

Namık, Meliha’nın kocasıdır. Meliha’yı uzun seneler ağırlamıştır. Karısının ölümünden sonrasında Meliha’ya gelmiş olarak onunla evliliğe ilk adımını attı. Namık ilk başta iyi bir adam olmasına karşın önceden sonrasında kıskanç, dayak atan birisi haline gelmiştir.

Yağmur Anaz

Yağmur Anaz başarıya ulaşmış bir tiyatro oyuncusudur. Kırmızı Oda dizisinde bir bölümde konuk oyuncu olarak Doktor Deniz’e çocuğunun ruhsal halini danışan anne olarak dizi de rol alaca.

Salih Bademci

Kırmızı Oda dizisinde Mehmet rolüyle üç bölüm üst üste yer almış olan oyuncumuz Salih Bademci Kırmızı Oda dizisinde görevi biterek diziden ayrılıyor. Salih Bademci’nin canlandırdığı Mehmet rolünün projede ki hikayesi bitmiştir.

Hande Doğandemir

Kırmızı Oda dizisinde Nesrin rolüyle ekranda bulunan Hande Doğandemir konuk oyuncu olarak girmiş olduğu Kırmızı Oda dizisinde görevi biterek ayrılıyor. Hande Doğandemir’in oyunculuğu çok fazla beğeni topladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu