Televizyon

TV 8 Kırmızı Oda dizisinden ayrılan oyuncular kimler?

GundemLab.com – TV 8 ekranlarının yeni dizisi Kırmızı Oda dizisinden ayrılan (Meliha; Evrim Alasya, Necdet; Taha Baran Özbek) oyuncular yeni Kod Adı Şahmeran dizisinde mi oynuyor? Kod Adı Şahmaran dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Kod Adı Şahmaran dizisi oyuncuları ve karakterleri Kimler? Demet Akbağ’ın rol alacağı Şahmeran dizisi yarın sete çıkıyor. Hazırlıkları devam eden dizinin hangi kanalda yayınlanacağı daha belli değil. Peki Şahmeran dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Kırmızı Oda dizisinden ayrılan (Meliha; Evrim Alasya, Necdet; Taha Baran Özbek) oyuncular yeni Kod Adı Şahmeran dizisinde mi oynuyor?

Kırmızı Oda oyuncuları yeni dizi de buluştu. Kırmızı Oda dizisinde Meliha ve Necdet karakterlerini canlandıran Evrim Alasya ile Taha Baran Özbek Şahmaran dizisinde buluşmuş olduğu ve çekimlerine başlanan Şahmaran dizisinin kanalı daha belli olmadı. Kırmızı Oda dizisinde Can veren verdiği Meliha görevi ile beğeni toplayan Evrim Alasya Kod Adı Şahmaran olan dizi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İrfan Şahin yapımcılığını üstlendiği dizi Gökçen Usta yönetiyor, senaristliğini ise başarı göstermiş kalem Erkan Birgören’ in yazdığı projede, Evrim Alasya “Ferda”, Demet Akbağ “Perihan”, Yusuf Çim “Aras”, Bekir Aksoy “ Fikret” rolünü canlandıran yer alacaklar Müge Su Şahin ve Esila Ümit’un da oynadığı projede bir de rastlantı yaşandığı Kırmızı Oda’da Necdet görevi ile Evrim Alasya ile kırmızı odada kameralar önüne geçen Taha Baran Özbek de heyecanla beklenen dizinin ekibine katıldı çekimleri başlamış olan dizinin kanalı daha netleşmedi.

Kod Adı Şahmeran Dizisi Oyuncu ve Karakterleri Kimler?

Evrim Alasya “Ferda”,
Demet Akbağ “Perihan”,
Yusuf Çim “Aras”,
Bekir Aksoy “ Fikret”
Taha Baran Özbek

Kod Adı Şahmeran Dizisi Nerde Hangi (İl, Kent, İlçe, Mahalle, Semt, Konak) Çekiliyor?

1441 Productions imzalı Şahmeran dizisi, yarın sete çıkıyor. Çekimlerine başlanacak olan dizisinin yayınlanacağı kanal ise daha belli olmadı. Gazete Duvar’ın aktardığına bakılırsa Erkan Birgören’in senaristliğini yazdığı, yönetmen koltuğunda Gökçen Usta’nın oturmuş olduğu Şahmeran, İstanbullu Gelin dizisinde de ev sahipliği açıklayan İstanbul’un Beykoz İlçe’sinde ki konakta çekilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu