Televizyon

TV 8 MasterChef Türkiye Berker Elendi mi?

GundemLab.com – Acun Ilıcalı tarafınca satın alındıktan sonrasında tam sloganına uygun bir durumda Türkiye’nin eğlence kanalı olmayı başaran TV8 ekranında milyonlarca insan tarafınca beğeniyle izlenen MasterChef Türkiye yarışmasında 25 Ekim 2020 Pazar akşamı oynanacak eleme oyunu öncesinde elenecek ismin belli olduğu iddia edildi. 25 Ekim MasterChef kim elendi? MasterChef elenen isim ifşa oldu mu? 25 Ekim Master Şef’de Berker elendi mi? MasterChef Berker Başmanav elenecek mi?

Bu hafta gene MasterChef Türkiye eleme gecesi öncesinden bazı iddialar ortaya atıldı. Ilk olarak haberimize giriş yapmadan ilkin bu ifşa haberlerinin tamamen gerçek dışı bulunduğunu belirtmek isteriz.

TV 8 MasterChef Türkiye Berker Elendi mi?

MasterChef 2020 yeni sezonda akşamları tv ekranında milyonlar tarafınca izlenen yiyecek yarışması olmayı başardı. Fakat son dönemde yaşanmış olan sızıntılar MasterChef yarışmasında tüm büyüyü bozdu diyebiliriz. Bazı kişilerin sosyal medya sitesi twitter ve İnstagram üstünden yapmış olduğu ifşa önceden doğrusu evvelinde açıklama verme konusu aldı başını gidiyor.  25 Ekim 2020 Pazar gecesi MasterChef eleme oyunu sonrası Berker’in elendiği iddia edildi. MasterChef Berker Başmanav elendi mi? meydana getirilen ifşa doğru çıkacak mı hep beraber göreceğiz.

Meydana getirilen son iddialar doğrultusunda Komut ve Eray’ın kaptan olduğu Mavi Ekip Kırmızı ekibi 2-1 yeneceği söylenmişti.

Meydana getirilen iddia şimdilik tamamen yalan çıktı. Şundan dolayı Ebru ve Berker son 2’ye kalacağı ve peşinden Berker Başmanav’ın eleneceği ifşa edilmişti. Sosyal medya üstünden meydana getirilen bu spekülasyonların en kısa zamanda Acun Ilıcalı’nın önüne geçeceği söylenmektedir.

NOT: Tv8 televizyonunda yayın hayatına başlayan tüm yarışma programlarında bazı kişiler sosyal medyada devamlı bu şekilde gündem yaratmayı başarsa bile bazı tahminlerin doğru çıkması sizi şaşırtmasın zira yarışmanın gidişatına bakılırsa elenecek adlar kimi zaman açık açık belli olabiliyor. Bu yüzden MasterChef elenecek isim ifşa oldu tarzında meydana getirilen haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

MasterChef Berker Başmanav Kimdir?

Berker Başmanav, 24 yaşlarında. Aşçı. Aslen Sakarya Hendekli olan Berker, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Üç yıl amatör, beş yıl da ustalaşmış aşçılık yapmış. Evde ise butik pasta yapıyormuş. Düzgüsel süre dolduktan sonrasında Mehmet şef, tezgahta yiyecek tabağı haricinde bir şey kalmayacak diyerek otuz saniye süre verdi. Mutfak hızını ölçüyorum söylediği bu imtihanı Berker başarı ile geçti.

Babasını kaybettikten sonrasında anası işe gittiği için evde yalnız kalması sebebiyle fazlaca ufak yaşlarda mutfağa girdiğini, ailesinin de bu durumda ona fazlaca destek olduklarını söylemiş oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu