TV 8 MasterChef Türkiye programı Kayhan Özekin kimdir

MasterChef yarışmacısı Kayhan Özekin kimdir? Ne iş yapıyor? Nereli?

Bu sorular fazlaca merak edildi. MasterChef yarışması 2020 senesinde 3. sezonuyla TV8 ekranlarında bizlerle buluşmaya devam ediyor. Ön eleme turundan sonrasında düellolarla karışımıza gelen yarışmada her geçen gün değişik değişik şeflerin seçmiş olduğu yiyecekleri kısıtlı sürede en muntazam şekilde pişirmeye çalışıyorlar. MasterChef’in 10. bölümünde yer edinen düellolardan bir tanesi de Kayhan, Gizem ve Can içinde gerçekleşti. Şefler yarışmacı adaylarından 40 dakika içinde Ali Nazik yemeğini pişirmelerini istedi. Yemeğin adını duyunca öyküsünü özetleyen Kayhan izleyiciler tarafınca merak mevzusu oldu. Peki, Kayhan Özekin kimdir? Mesleği ne? Yaşı kaç? Cevaplar için okumaya devam edelim…

MasterChef Kayhan Özekin kimdir? Mesleği nedir?

MasterChef yarışmacısı Kayhan Özekin 33 yaşındadır. Evli ve 5 yaşlarında bir kız çocuğuna haiz olan Kayhan Özekin Etiler Gezim Otelcilik Lisesi mezunudur. Heyecanına yenik düşen Kayhan Özekin, Mehmet Şef tarafınca sunumunda fazlaca konuşmuş olduğu için birkaç kez uyarılmak zorunda kalındı.

Başaracağını kendine olan inancıyla gösteren MasterChef yarışmacısı Kayhan Özekin, Türkiye’de olma nedenini koyu bir Jose Mourinho hayranlığını ve buna nedenle de futboldan vermiş olduğu örnekle açıkladı.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.