Televizyon

TV 8 programı MasterChef Türkiye yarışmacısı Kayhan Özekin kimdir?

TV 8 programı MasterChef Türkiye yarışmacısı Kayhan Özekin kimdir?

Bu sorular oldukça merak edildi. MasterChef yarışması 2020 senesinde 3. sezonuyla TV8 kanalında bizlerle buluşmaya devam ediyor. Ön eleme turundan sonrasında düellolarla karışımıza katılan yarışmada her geçen gün değişik değişik şeflerin seçmiş olduğu yiyecekleri kısıtlı sürede en muntazam şekilde pişirmeye çalışıyorlar. MasterChef’in 10. bölümünde oynayan düellolardan bir tanesi de Kayhan, Gizem ve Can içinde gerçekleşti. Şefler yarışmacı adaylarından 40 dakika içinde Ali Nazik yemeğini pişirmelerini istedi. Yemeğin adını duyunca öyküsünü özetleyen Kayhan izleyiciler tarafınca merak konusu oldu. Peki, Kayhan Özekin kimdir? Mesleği ne? Yaşı kaç? Cevaplar için okumaya devam edelim…

MasterChef Kayhan Özekin kimdir? Mesleği nedir?

MasterChef yarışmacısı Kayhan Özekin 33 yaşındadır. Evli ve 5 yaşlarında bir kız çocuğuna haiz olan Kayhan Özekin Etiler Turizm Otelcilik Lisesi mezun olmuştur. Heyecanına yenik düşen Kayhan Özekin, Mehmet Şef tarafınca sunumunda oldukça konuşmuş olduğu için birkaç kez uyarılmak zorunda kalındı.

Başaracağını kendine olan inancıyla gösteren MasterChef yarışmacısı Kayhan Özekin, Türkiye’de olma nedenini koyu bir Jose Mourinho hayranlığını ve buna nedenle de futboldan vermiş olduğu önekle söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu