Televizyon

Arak dizisinin adı Kara olarak değiştirildi

Televizyon ekranlarında yayınlanan Arak dizisi artık “Kara” ismiyle seyirci karşısına çıkacak. İlker Kaleli, Öykü Karayel, Tülin Özen, Bennu Yıldırımlar, Mehmet Özgür, Yıldıray Şahinler, İlker Kızmaz, Kerem Arslanoğlu, Bedir Bedir ve Furkan Kalabalık gibi tanınmış isimlerin yer aldığı proje yeni adıyla “Kara” olarak izleyicilerle buluşacak. Dizinin yeniden adlandırılmasıyla birlikte 2024 yılının Ocak ayının ikinci haftasında yayınlanması planlanıyor.

Cumhuriyet döneminin önde gelen sivil toplum örgütü lideri ve Osmanlı Hanedanı mensubu Sema Sultan karakterini canlandıran Bennu Yıldırımlar’ın karakterin yaşını daha doğru bir şekilde yansıtabilmek için neredeyse yarım günlük bir makyaj prosedürüne tabi tutulduğu belirtildi. Oyuncunun yüzüne, ellerine ve boynuna makyaj uygulanırken, saçları da perukla değiştirildi.

“Kara” adlı dizi, babasının intikamını almaya kararlı olan Kara (İlker Kaleli) ile tamamen farklı bir dünyadan gelen Zeynep’in (Öykü Karayel) etkileyici hikayesini derinlikli bir anlatım tarzıyla izleyicilere aktarıyor. İkilinin beklenmedik şekilde karşılaşması ve ardından gelişen olaylar arasında bir mücadeleyi işliyor.

Aşağıdaki oyuncuların rol aldığı, başlangıçta “Arak” adıyla bilinen ancak daha sonra adı “Kara” olarak değiştirilen dizide şu isimler yer alıyor:

– İlker Kaleli
– Öykü Karayel
– Tülin Özen
– Bennu Yıldırımlar
– Mehmet Özgür
– Yıldıray Şahinler
– İlker Kızmaz
– Kerem Arslanoğlu
– Bedir Bedir
– Furkan Kalabalık

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu