Televizyon

TV8 Dizisi Doğduğun Ev Kaderindir yorumları ve diziyle ilgili fikirler nelerdir?

TV8 kanalında izleyicilerin karşısına çıkan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi başrolünde Demet Özdemir ile İbrahim Çelikkol’u bir araya getiriyor.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi yorumları

Gerçek yaşamdan alıntılar yapılarak ekranlara taşınan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde ufak bir kızın iki hayatla başa çıkış hikayesi anlatılıyor. Yaşamış olduğu iki yaşamın yol açmış olduğu problemlerin üstesinden yer almaya çalışan genç kızın yaşamış olduğu zor durumlar seyircilerle buluşuyor. Dizideki dizi oyuncularının başarı göstermiş performansı ve senaristliği izleyicilerin beğenisini kazanmayı başarıyor.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin konusu ne?

İbrahim Çelikkol, projede Mehdi karakteriyle eşine kıymet vere bir insan olarak görünse de son bölümde Zeynep’e karşı çıkarak onu eve kilitlemiştir. Demet Özdemir ise projede Zeynep karakterine can veren vermektedir. Zeynep karakteri de eve kilitlenmesiyle anılarını bilir ve babasının onu okula göndermeyip eve kilitlediği günleri anımsar.

Mehdi asında Zeynep’i geçmişiyle beraber bir eve kilitler. Zeynep’in yaşananlar karşısında bir tepki verip vermeyeceği merakla beklenmeye başladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu