Televizyon

TV8 Dizisi Kırmızı Oda karakteri Doktor Ayşe kimdir? Gerçek adı nedir?

TV8 Dizisi Kırmızı Oda karakteri Doktor Ayşe kimdir? Gerçek adı nedir?  Kırmızı Oda dizisinde oynamış olan doktorlar merak edilmeye  Doktor Ayşe karakterine can veren güzel ve yetenekli oyuncu Meriç Aral son günlerin en fazla araştırılan oyuncularından bir tanesi oldu. Projede öteki meslektaşları şeklinde ustalaşmış olmayan fakat işine aşık olan Doktor Ayşe’yi canlandıran Meriç Aral güzelliği ile projede dikkat çekmeye devam ediyor.

Meriç Aral kimdir?

17 Kasım 1988’de İstanbul’da gözlerini açan Meriç Aral 1.71 santimetre uzunluğunda ve 55 kilogramdır. Anası ve babası avukat olan Aral Data Üniversitesi Hukuk fakültesinden mezun olmuştur. Hem de yan dal olarakta Edebiyat eğitimi alan Aral oyunculuğa olan ilgisi sebebi ile mesleğini yapmamaktadır.

 

İlk kere 2012 senesinde Sultan dizisi ile sevenleri karşısına çıka Meriç Aral gösterdiği performans ile ciddi bir beğeni kitlesinden toplamıştır. 2012 yılından bu yana toplamda 12 değişik projede oynamış olan Meriç Aral Kırmızı Oda dizisinde Doktor Ayşe karakterine can veren vermektedir.

Meriç Aral oynamış olduğu diziler

Söz
Yüksek Sosyete
Medcezir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu